bugün

''meksika sınırına mı kaçıyorsun lan pezvenk'' denilesi durumdur. öğrencilik yaşamında ''abi öğrenciyim yaa ben bir indirim yapsana'' cümlesinin, mezun olduktan sonraki geçirdiği evrim sonucu oluşan cümledir. her bünye kaldıramaz bunu ama işe yarar. tabiki cüzdandaki paraları ona göre ayarlamanız kaydıyla. zira g.te gelebilirsiniz sonra.

+ buyur yeğen! neye bakmıştın?
- orjinal mi abi bu cd ler?
+ yok lan ne orjinali. hilmiii! hilmiiiii! bak ne diyor lan bu! kehkehkeh... burada orjinal mal bulamazsın, ama orjinalinden daha kaliteli çekim yapıyoruz.
- tamam abi ne gülüyorsun. kaç para bu?
+ 15 tl ama sana 13 e bırakırım.
- hmmm. valla yine pahalı be abi. orjinal değil diyorsun hem. ayrıca yol param yok. minibüse vericem 3 tl daha. 10 a bırak sen bunu bana.
+ bana gelişi 10 zaten yeğen.
- yap bi abilik bee. bak o kadar güldürdük. hilmi abinin hiç mi hatrı yok? bak hala gülüyor şerefsiz. gel lan hilmi.
+ tamam lan yavşama hemen. sevdim seni 10 a bırakıyorum.
- şimdiii.. al şu 200 tl yi abi. hemde bozulmuş olur. minibüscü bozmuyor çakal. ''bende de bozuk yok, sana verirsem bana ne kalacak'' diye artistlik yapıyor.
+ he! heee anladım ben senin derdini koçum. bir saniye. hilmiiii! hilmiii gel gel. bir cd çekelim seninle şu kardeşe. *
kesin sonuç için sabahın 7'sinde yapılması tavsiye edilir.
Pazarda Hunharca yaptığı pazarlıktan sonra annem yapıyor bunu maalesef.

Tutarsızlık. kendisini de uyardım.

Sanki antalya'da oturuyor, istanbul'dan uçakla Antalya gidecek pazar arabasını el bagajı yapıp.
güncel Önemli Başlıklar