bugün

aile terbiyesi almamış, saygısız, utanmaz kişidir.Islak odunla dövülesidir.Pisliğin önde flama taşıyanıdır.En ağır para cezası verilmeli, eğer çok zengin bi' kişiyse hapse atılmalıdır.

ulan sen ne hakla kan dökülerek kazanılmış toprağa metabolik pisliğini atıyorsun, hıyarağası; insanlıktan nasibini almamış, yontulmamış ayı? gavur toprağı mı ulan burası? insan sırf kendi vatanı diye balgam atmaz.Ne hakkın var ulan yoldan geçenin midesini bulandırmaya?s*ktir git banyona ne halt yiyorsan ye.
düşünsenize, güzel bir güne başlıyorsunuz, evden çıkıp okula, işe gidiyorsunuz.Yolda bu tür bir insanımsının balgamını görüyorsunuz, bir anda mideniz kalkıyor, bütün neşeniz kaçıyor, ağza alınmayacak sözler sarfediyorsunuz.

efendim, eğer gücünüz kuvvetiniz yerindeyse, bir güzel dövünüz onu yapan kişiyi.Bi' tarafı yerse bi' daha balgam atsın, görelim.duyarlı olun biraz.

not:60 yaşında, hasta görünü bir adamı da balgam attı diye dövmeyin ha.ölür falan sonra.

esen kalın.

edit:sanırım sadist zannettiniz güzel arkadaşlarım.zaten 60 yaşındaki hasta adamın atacak balgamı yoktur.atacak balgamı olsa da o balgamı atacak takati yoktur.rahat olun, benim de dedem, anneannem var.

ikincil edit:dostlar insan deyişim yakıştıracak sıfat bulamadığımdan, hiç olmazsa bir kimliğe sahipler.
kürttür. *
ırkçı değildir.
--spoiler--
aile terbiyesi almamış, saygısız, utanmaz kişidir.islak odunla dövülesidir.
--spoiler--
her şeyi aile terbiyesine bağlayan insanlardan birini rahatsız etmiş zahir.
öküzün önde gidenidir kendileri. beyni az gelişmiş pislik.
insan diye adlandırılmamalı o şahsiyet.
başlıkta da olduğu gibi tükürmez resmen atar o üst solunum yollarındaki bakteri kütlesini, görgüsüzdür, biraz da vahşi, toplum tarafından imha edilmesi gerekendir, pisliktir.
(bkz: balgam atmak)
yol ortasında bir parmağıyla burnunun bir deliğini kapayıp sümkürmek suretiyle beynini boşaltan insanların bir alt versiyonudur.
esasen pislik olan balgam dır.
kendisi (bkz: pislik yapan adam)dır.
Yanına yaklaşıp beynini atsaydın bari demek gerekir böylesine.
kıllı, maymunsu, hırıltılı ve bağırarak konuşan pis kokulu bir yaratıktır.
insan değil hayvandır.
köyünden çıkamamış, şehre ayak uyduramamış insandır. eğitimsizliği ve görgüsüzlüğü ise en büyük etmendir tabi, zira tüm köylüleri bu şekilde kategorize etmek istemem.
insanlıktan nasibini almamış insan görünümlü yaratıktır. adamlıkla uzaktan yakından alakası yoktur.
Terbiyesizliğin, görgüsüzlüğün, iğrençliğin daniskasıdır. Sabah mutlu mesut evden işe doğru yürürken yolda önümde yürüyen ben diyeyim dede, siz deyin amca bir herif vardı. Yolda yürürken bir anda "hark" "hurk" sesler çıkarmaya başladı. SOnra olanca gücüyle kafasını geri doğru gerdirerek "haaarkkkk tüüüüüüüü" diyerek yeşil ve yoğun kıvamlı olduğunu tahmin ettiğim o iğrenç dışkısını, balgamını kaldırımın üzerine kondurdu. Yarabbi az uz bir şey de değil. Nereden baksan bir avuç içi büyüklüğünde idi. Midem bulanarak ofise geldim. O adamın o balgamı yuttuğu için öldüğünü hayal ederek sevindim.
Terbiyesizliğin, görgüsüzlüğün, iğrençliğin daniskasıdır. Sabah mutlu mesut evden işe doğru yürürken yolda önümde yürüyen ben diyeyim dede, siz deyin amca bir herif vardı. Yolda yürürken bir anda "hark" "hurk" sesler çıkarmaya başladı. SOnra olanca gücüyle kafasını geri doğru gerdirerek "haaarkkkk tüüüüüüüü" diyerek yeşil ve yoğun kıvamlı olduğunu tahmin ettiğim o iğrenç dışkısını, balgamını kaldırımın üzerine kondurdu. Yarabbi az uz bir şey de değil. Nereden baksan bir avuç içi büyüklüğünde idi. Midem bulanarak ofise geldim. O adamın o balgamı yuttuğu için öldüğünü hayal ederek sevindim.
yol ortasina sican kopekten daha pisliktir. hatta kopegin sucu yoktur. 2 gun sonrada oturur; avrupada eve ayakkabiyla giriyolar yeaa sabunla yikiyolar yollari der. pezevenk orda yola balgam atiyorlar mi sor bakayim! ivedik kilikli magara ayisi seni.
güncel Önemli Başlıklar