1. 1.
  başlığı açarkan siyasi konularda başlık açmayınız yazısı dikkatimi çekti. demek ki türbanın siyasi bir malzeme olduğunu sözlük bile kabul ediyor. neyse konuya dönelim; bugün denk geldiğim kızdır. sevgilisiyle öpüşüp ayrılıyorlar. büyük ihtimal aile zoruyla takıyor o nesneyi yoksa böyle davranacağını sanmıyorum.*
  "herkesin inancı kendine, sana ne ne yaparsa yapsın" diyen ekstra hümanist yalaka tayfayı bekliyoruz.
  5 -10 ... dengesiz ip cambazi
 2. 2.
  türbanı kim olduğu belli olmasın diye takan genç bir azgın kızımızdır.
  ... baktun olmay bakmayacasun
 3. 3.
  (bkz: zina)
  1 ... yazar57
 4. 4.
  yol ortasında yiyişen türbanlı kız, çarşaflı olup da, sapanca gölü kenarında, çalılıkların arasında, s....şen' den daha edeplidir zannımca! bu gözler neler gördü...
  2 -1 ... me and you and a dog named boo
 5. 5.
  Opuserek ayrilan kiza yiyisiyor diye iftira atan amcikagizlilari gormemizi saglayan kizdir.

  Opusmek sadece bunlara ozel bi eylem ya.

  Bu sigir sokakta opusunce ozgurluk, turbanli kiz opusunce "bak bak nasil yiyisiyolar".

  Zihniyetinizi sikeyim sizin..
  3 -6 ... frekans
 6. 6.
  olum kayalıklarda sevişen ne türbanlılar gördü bu gözler. ama hepsinin bir olmadığı da aşikar. gerçekten isteyerek baş örtüsü örten bir kesim var.yaşamı da tamamen o tarz. aile ya da çevre baskısıyla türban takıp, ramazanda oruç tutmayan, namaz kılmayan ve her türlü emmeye gömmeye gelen bir kesim de var. yazık valla ne diyelim. sırf işleri görülsün diye takılan türbanın ben amına koyayın afedersiniz. eczaneye gelmiyorlar diye yanına türban takan kalfa alan insanlar var olum. hey gidi.
  2 ... bokyiyen
 7. 7.
  kimseyi yargılayacak, eleştirecek kapasitede de birikimde de değilim ancak e be kardeşim kapatmışsın başını insan senden bi ayrıcalık bekliyor, o taktığın şeyin bir getirisi olmalı bence. millet zaten "bütün türbanlılar böyle" demek için bahane arıyor sen de bunlara yardım ediyorsun.

  allah ıslah etsin.
  2 ... olumden korkmayan robot
 8. 8.
  Yanındaki sığırıyla mutluluk pozları kesen utanmasa otobus bekledikleri durakta cima etmeye başlayacak türbanlıdır. Kiz falan degildir.
  1 -1 ... yarmagul