1. 42.
  bu film şöyle bir şey. çok sevdiğiniz bir yemeği düşünün. anneniz hazırlamış ama tuzu çok kaçırdım diyor. yine de yer misiniz? büyük ihtimalle yersiniz.
  bu da benim için öyleydi. güzel olmadığını bilerek yine de gittim. vakit kaybı demesem de bana bir şey kattığını söyleyemem.
  şener şenin annesi harikaydı. şener şen benim en sevdiğim sanatçı. ama rolde mi bir şey var, bilemiyorum. olmamış ne eksik bilmiyorum. rutkay aziz, sen ne ulu bir sanatçısın öyle. lütfen biraz zayıfla üstad. oyunculukların yüksek seviyede olduğu bir filmde insan vurucu cümleler, harika diyaloglar bekliyor. şiirler olmasa onu da göremeyecektik. çok yetersiz olmuş malesef.

  --spoiler--
  arabanız sizi çok iyi korumuş.
  --spoiler--

  --spoiler--
  madem bu kadar iyilik yapma meraklısısın, her iki tarafı da mutlu edecek bir şey yap değil mi? yoksa amaç sadece dedim ve olacak mı?
  --spoiler--
  1 ... airdrummer
 2. 43.
  Nihal Yalçın ile bisiklete bindikleri yer Bursa'nın dudaklı köyüdür.
  ... ardahan
 3. 44.
  şişirilmiş balon çıkan film.
  klişe diyaloglar, abartılı şirket hayatı, volvo reklamı biraz baydı.

  spoiler

  ruh sağlığı hastanesi sahneleri tam bir rezalet ve gerçekdışı. devletin asistan psikiyatırı karton bardakta çay içer evet hıhı.

  spoiler

  tek etkileyen tarafı içsel ve karşılıklı hesaplaşmalar oldu.

  Edit: ılımlı solcu mesajlar kurtarmıyor maalesef.

  spoiler

  Biber gazı yemek, tekstil işçileri örgütlülüğü ve sosyalist şirket yapılanması hayali ımm şey olmamış sanki.

  spoiler
  -1 ... retrosefalik
 4. 45.
  açıkçası Şener Şen!i özlemiş olmam dışında beni öyle çok etkileyen bir film olmadı. diyalogları beğenmedim. hastane sahneleri olmamıştı. yine de şener şen'i özleyenler gidebilir.
  ... ceylina
kapat