1. 1.
    (bkz: yol arkadaşım) filminin devamı niteliğindeki, yapımcılığını bkm'nin üstlendiği devam filmi. Ekim 2018'de sinemalara girecekmiş.

Edit - filmi izledim, yorumlarim surada: (#40514381)
    4 ... canabar
  2. 2.
    ikinci tanıtım fragmanı yayınlanmış film.

ilk filmi kahkaha ata ata sinema'da izlemistim. günümüz bkm yapımlarından fazla bir şey de beklemek gerekmiyor bence. mısır ve kolanı al, biraz kahkaha at ve yarın tüm filmi unut.

12 ekim 2018'de sinemalarda film.

2. tanıtım filmi şurada: https://youtu.be/m142w0q-QHE
    5 ... canabar
  3. 3.
    12 ekim'de sinemalarda imiş. ilk film fena değildi. gitmeyi düşündüğüm film. ibo'yu severim.
    1 ... gamzedeyim deva bulmam
  4. 4.
    fragmanı yayınlandı, bayağı eglenceli görünüyor. 12 ekim'de sinemalar'da.

Şurada: https://youtu.be/75zplzpEHHc
    3 ... canabar
  5. 5.
    bedran güzelfilmidir. senaristliğini yine aynı zamanda başrollerden birini oynayan ibrahim büyükak yapmıştır. gösterime girdikten bir süre sonra yine ucuz biletle uzun bir süre gişede kalacağı için sonra gitmeyi düşünenlerdenim.
    ... survivebeybi
  6. 6.
    beklentilerimin karşılandığı filmdir. Yüksek düzeyde bir beklentiyle gitmedim ilk filme de ön yargılı gitmemiştim. Genel anlamda eğlenceli bir filmdi. Espri için sahneler yazılmıştı (Dedemin testisi gibi ) Mafya saçmaydı gereksiz zorlama olmuş. Ama Genel anlamda güzel vakit geçirmelik yüzde gülümseme bırakan ve yine müziğiyle ön plana çıkan bir filmdi. (Gidilir.)
    2 -1 ... scaglard
  7. 7.
    kafam dağılsın diye gittiğim fakat izleyemediğim film. insanlarla muhatap olmamak için bileti makinadan aldım. 14.30'da başlıyor yazıyordu, ama o saatte gittiğimde film yarılanmıştı ve 1 saat sonra sona erdi. neyse ki hayattan hiçbir şey beklemiyorum da paramı zaten bunun için vermişçesine çıkıp gönül rahatlığıyla eve gittim.

22 yaşında hiç öpüşmemiş olmak
    2 ... bir mizantrop
  8. 8.
    mükemmel bir film gerçekten.

yani arifv216'dan daha komikti.
    -1 ... theagent
  9. 9.
    ilk filmden daha fazlasını bekliyordum, fragmandan dolayı da ümitliydim biraz, ilk film kadar komik değil. ilk filmi bir kenara koyarsak iyi film.

her sıradan bkm komedisi için aynı şeyleri yazmaktan sıkıldım, fakat eline mısır ve kola alıp keyifli bir kac saat geçirmek istiyorsan gidip izlenesi film kısacası. daha fazlasini beklemek hayal kırıklığına uğratabilir, bana da öyle oldu açıkçası.

film biraz sorunlu. Çilek karakterinin fazla pasif kaldığını düşünüyorum, ayrıca adını unuttuğum şu kötü karakterin film boyunca işlenmesi ve finalde babasının gelip kulağından çekip götürmesi fazla komikti. Komik diyorum, gerçekten komikti. bir kaç sahne dışında herifin dolu, senaryoyu etkileyecek, filmin akisini degistirecek bir tarafını göremedim. belki de sonunun bu denli kötü bağlanmasına sasirdim.

Neyse, siradan bir gişe filmi. Misirini al, filmini izle, bir kaç saat eğlenceli vakit gecir, hepsi bu.
    2 ... canabar
  10. 10.
    bkm işlerinden gına gelmedi mi artık? emeğe saygım sonsuz ama yılda en az 5-6 film sokuyorlar vizyona istisnalar harici çok kalitesiz filmler geneli. bu kadar imkanla daha kaliteli yapımlar bekliyor insan ister istemez.
    ... one last chance