bugün

bedran güzelfilmidir. senaristliğini yine aynı zamanda başrollerden birini oynayan ibrahim büyükak yapmıştır. gösterime girdikten bir süre sonra yine ucuz biletle uzun bir süre gişede kalacağı için sonra gitmeyi düşünenlerdenim.
beklentilerimin karşılandığı filmdir. Yüksek düzeyde bir beklentiyle gitmedim ilk filme de ön yargılı gitmemiştim. Genel anlamda eğlenceli bir filmdi. Espri için sahneler yazılmıştı (Dedemin testisi gibi ) Mafya saçmaydı gereksiz zorlama olmuş. Ama Genel anlamda güzel vakit geçirmelik yüzde gülümseme bırakan ve yine müziğiyle ön plana çıkan bir filmdi. (Gidilir.)
mükemmel bir film gerçekten.

yani arifv216'dan daha komikti.
bkm işlerinden gına gelmedi mi artık? emeğe saygım sonsuz ama yılda en az 5-6 film sokuyorlar vizyona istisnalar harici çok kalitesiz filmler geneli. bu kadar imkanla daha kaliteli yapımlar bekliyor insan ister istemez.
şu anda star tv de olan oğuzan koç ve ibrahim büyükak ın başrolünü üstlendiği komedi filmi.
ibrahim büyükak senaryo yazsın ama oynamasın. lütfen. kendisine iletin bu isteğimi. eminim kendisi de kabul edecektir.
an itibariyle star'da yayınlanmakta olan film. ben çok beğendim katıla katıla güldürmüyor ama eğlenceli zaman geçirtiyor. ha birde başrollerde ibrahim büyükak ve oğuzhan koç var. tabi eser yenenler'i arıyor gözler ister istemez.
güncel Önemli Başlıklar