bugün

başlığın tamamı şu şekil olmalıydı: "neden bana bakmıyorsun yoksa beni beğenmiyor musun diyen kız" ancak şu karakter sınırı benim başlıklarımı yan yatırıp düz öpüyor.

her neyse. bunu diyen kızın bir amacı vardır. ya utandırmaya çalışıyordur, ya maytap geçiyordur, yada iş atıyordur.......

diyebilir miyiz? bilemiyorum. çünkü kızlar hakkında adam akıllı bir bok bilmiyorum.

işte bu söz şöyle bir ortamda söylenmişse:
erkek utangaç bir şekilde etrafına bakarak kızla konuşuyorsa, ve bunu anlayan kız (erkeğin utangaç olduğunu biliyor) "neden bana bakarak konuşmuyorsun? yoksa beni beğenmiyor musun?" diyorsa, o kız intihara meyillidir. en sevdiği renk idrar sarısıdır ve en sevdiği yemek yağda kızarmış egzoz dumanıdır.

öyle midir? bilemiyorum amk! kızlar hakkında bilgim sıfır. ha biri çıkıp da "bunun anlamı şöyle şöyle" diye anlatsa içim rahatlar mı? rahatlar...
beğeniyordur anacım ve muhtemelen nefes alsın yeter mottosu güdüyordur. sıkma canını denilesi kızdır.
(bkz: gaffur)
Avrupa yakası'nın fazlaca etkisinde kalmış kızdır. Gitmiş en olmayacak karakteri seçmiş orası ayrı. Zevksiz şey.
güncel Önemli Başlıklar