bugün

her erkeğin başından geçmiş bir durumdur. ararsınız fakat yenisini bulamasınız ve ister istemez telefon rehberini kurcalarken eski sevgilinizin ismini görürsünüz. eliniz mesaj atmak istemez ama beyin çoktan o fikri vücudunuza aşılamıştır.
Yapmayın beyler, yapmayın. Siz yokluktan yazarsınız. Diğerinin bir tarafı kalkar. Etrafa üstüne bin katıp söyler.

Çok net şahit oldum. Adam, evime gelir bir saat durur alcağımı alırım sonra o da yurduna giderdi dediği kız benle evlenecektiiğ ben bıraktım tribine girmiş.Yalan söylersin de bu kadar da abartılmaz ki be kardeşim. Evlilik o dönemde aklında olacak en son şey. Bir kişi değil herkes biliyor. Biz artık inanmıyoruz o kızın lafına ama kendisini komik duruma düşürüyor. Bir de tanışırken kız asılmış parfümün ne diye. Tanışmaları bile kızın abazanlığından ama kıza sorsan ben sevmiyordum. Yav he he o yüzden yurttaki kızlar hıçkıra hıçkıra ağladı diye okulda manşet yaptı seni. Hayır yani 2 aylık ilişkiyi kuyruk acısından nerelere getirdi.

Tamam yaşanıldı, bitti diyip biz açmıyoruz konuyu kendisi açıyor. Tamam dinliyoruz ama adam da mesajları gösterdi. Facede yazışmaları gördük. Nasıl inanMamızı bekliyor, anlamıyorum.

sizin de başınıza gelebilir diye yazdım. Hele bir de daha sonraları kendisi gelmiş ve siz reddetmişseniz arkanızdan çok laf çıkarır.
'nasılsın', 'ne yapıyorsun', ve 'özledim' mesajı atılır. karşı taraf boş değilse sazan gibi atlar.
sonrasinda cok bas agritir. yapmayin gencler.
niyetin anlaşılmaması için genelde "seni rüyamda gördüm" kalıbı ile başlayan mesajlardır.
''kabotaj bayramın kutlu olsun''

allah kimseyi yoklukla sınamasın.