bugün

yerli yersiz mesajlara işine bak diyormuş, kimden msj gelcekti tatlım, elif şafak'tan mı? yine güldürdü gece gece.

açık söyleyim o abaza troll tavrından vazgeçmediği sürece uğraşacağım yazardır. sağlam troll olsun canımı yesin.
yerli yersiz mesaj atanlara verdiği en güzel cevap; ''işine bak'' olan yazar. en kötü sinirliyse ve gerçekten çok boktan bir mesajsa gelen; ''siktir git'' de diyebiliyor terbiyesini bozarak. afedersiniz, sevmiyorum yavşaklığı.
Bir polis kadın 2.
Biri gitti diğeri geldi.
sözlüğün fırlaması olmaya çalışan ıssız kadın yazarı. kısaca başarısız bir baağyan troll. arada da ekşiden arak yapıyor ama o kadar yüzüne vurmuyoruz.
Azicik alcak gönüllü olsa daha iyi olacak yazar.
ne şişkodur ne de 1.55 boyunda, çoğunuzun tavlayamayacağı güzellikte.
yoğurt sarımsaklıysa tadından yenmeyen. biraz değişiklik yapılmak istenirse üzerine naneli salçalı az bir sosla muhteşem olacak yemektir.
Bir soslu makarna değildir.
az once yemekte yedigimdir.
sözlüğe hızlı giriş yapmış bayan kişisi. adeta ben dişiyim diye haykırıyor. swh.
uykusuzluga birebir. hem karbonhidrat hem de yogurt. bir tabak luplettikten sonra televizyon karsisinda uyuklama garantisi var.
karnımın acıkmasına neden olan yazar.
korumaya ihtiyacı olmayan, yine de teşekkürü borç bilen yazar.
az önce çalı çırpıya sürterken yakalanan, mahallelinin biraz sonra toplu tecavüz edeceği yazarcık.
dost canlısı yazar, kendisine bir adım gelene ancak bir adım gidecek kadar da seviyeli.
köpekler istedi diye atlar ölmezmiş diyen yazar.
keşke anasıda kendisi gibi düşünseymişte sözlüğe yazar olamayaymış. (bkz: türk erkeğine vereceğime çalıya çırpıya sürterim).
çok severim tabi yemek olanını yazarıyla konusmadik insallah konusup tanisirizda ama yazdiklarina dikkat etsin temennilerimi sundugu yazar.
eksi sozlukten araklayip araklayip burada baslik acan yazarcik.
başlı başına ironi olan yazar.
(bkz: biri siksin la bunları)
insan annesinden babasindan ne gorurse onu yapar. Gerci annesini de gormedik ormanda cali cirpi arasinda
çok özlenmiş bir insan evladı. iyi ki buralarda. nickaltından asılıyorum diye hiç azarlamadı beni. bayılıyom buna ben. tester parfümü olaydım da iki kere sıkıp atsaydı beni köşeye. kaderim çöküştü.
görünüşü iştah açan makarnadır. ama ketçaplı makarna gibi değildir.
haksızlıklara uğrayan lokum gibi dostum. ona olan sevgimin yüzde 50'sini zor tuttum yıllarca. artık haykırma zamanı. kaos zamanı. canımın iç köşesi ojgelmiş mükemmel insanların yuvası uludağ sözlük'e. iq ortalama 47 bebeğim haberin ola. zaaaaa xd de geç. zaman geçirmece.
güncel Önemli Başlıklar