bugün

Efenim ben heryerde bunu yaşıyorum uludağsözlüktede bolca yobaz var.

bunlar toplum içersinde pek laiklik , atatürk ile lgili konuşmazlar sadece bununla ilgili bir soru geldimi sırıtırlar.

ulu , ulvi insanlar gibi takınıp , allah nasip ederse , allah toplumumuzu iyi etsin allah şöle etsin allah böle etsin gibi insani duyguları yukarıda takılırlar , aslında bu iki yüzlülüktür , o melek gibi cami dönüşü esnafına uğrayarak selam veren yobaz , internete girerek hertürlü insana hakaretler yağdıracak , deprem gibi bir gerçekte can vermiş insanlara günahkar iblisler öldü diyecek , yurdum gençliğinin okuduğu üniversiteleri kerhane ilan edecek , ileri türk büyüklerine lukatımızda olmayan küfürlerle saldıracaklardır.

işte bu ikiyüzlülük her daim babalarından , dedelerinden onlara kalan bir gendir , allah adını kullanıp hoş seda gözüküp şerefsizliği bini bin para edenler ,şerefsizliklerinide bizlere sanal ortamlarda ispat etmektedirler.

bu zavallaı insanlar , herşeyi allah için yaptıklarına inanarak insanlara türlü türlü küfür etmekten,kötülük etmekten utanmazlar , kızların ,kadınların bel altıyla uğraşırlar , çünkü ilkel benlikleri aslında ondan başka birşeye çalışmaz.

uludağ sözlük içersinde bolca bulunan bu yobazlar mahallerinde beyefendi insan olarak tanınırlar , ama kafalarındaki şeytanlık senide korkutur benide korkutur hoca.
bu ülke sadece müslüman yobazlardan çekmedi. atatürkçe yobazlarda, milliyetçi yobazlardan, solcu ve sağcı yobazlardan da çekti. eğer bu anlamı ile kullanılırsa tüm yobazlar evet ikiyüzlü olabilir.