bugün

Yobaz dinsizleri akla getiren vasıf.
nefret ettiğim insanın türüdür bi keresinde karşılaştığım bi olayı anlatıyorum efendim.
sokakta yürürken camiden çıkan saçlı sakallı takkeli bi adam gördüm nur yüzlü benim önümden streç tayt giymiş bi kız yürüyordu tam yanından gecerken

-aha böyle giyinolar adamı deli edolar

lafını duydum o gün bugündür saclı sakkallı nur yüzlü kimseye güvenmem sevmem
benim tanidigim 3-5 tane ibne arkadasim var.kapiyi kapattiktan sonra götlerini siktiriyorlar.isleri bitince ehli müslim ayaklarinda tavir takinmazlar mi, kahroluyorum. o yüzden bu tipler katiksiz %99.999 ibnedirler.gay e kurban ol lan sen .en azindan ne ise o oldugunu söylüyor gayim diyebiliyor.senin gibi götünü siktirirken dinci maskesi yüzüne takmiyor.
koltuklarının altında sadah şeysiyle dolaşan tiplerdir.
"dinci" vurgusuna ihtiyaç duymayan yobazdır. halkımız "yobaz" denildiğinde kimlerin kastedildiğini çok iyi bilir (bkz: yobaz tabirinin tartışmaya açık olmaması).
nefret ettiğimiz insan türü.
bir de bunlar ateistlere yobaz derler gerzekler bilmezler ki yobaz dinciye denir.
sana bi zararı yoksa kes sesini otur oturduğun yere denir, eleştirenlere.
gavur parasıyla 5 kuruş etmezler. geçen birini saatimle takas edecektim vazgeçtim. benden uzak dursunlar.
yobaz olmayan dinciden tek farkı dini kendi kitabına göre yorumlamasıdır.
ota boka haram diyen kişidir!

mubahı* bıraktım dinde hoş görülmeyen* şeyleri dahi "günaaaahhhhh haraaaaaam" der kendileri.

inançlı insanı bile dinden soğutur ona kalsa herkes cehennemlik!
cevabını nfk'nın çoktan verdiği ithamdır. buyrun:
Gökler ağlıyor, biz ağlamışız çok mu ?
Bize Yobaz Diyorlar, Haberin Yok mu ?
Desinler her ne derse Desinler, Allah için yobaz olmuşuz çok mu?
hatalı bir kullanım. bütün dinciler zaten yobazdır.