1. 1.
  yılmaz özdil'in gayet güzel anlattığı gerçektir. bunlar her yerde her ülkede böyledir.

  https://www.sozcu.com.tr/...apmak-istiyorlar-5901838/
  4 -7 ... rumeli71
 2. 2.
  dinine bağlı her insana bu yaftayı yapıştırdınız yıllardır, sesimizi çıkarmadık hep sustuk biraz dişimizi göstersek kuduz köpekler gibi saldırdınız çok çekti bu millet sizin bu zihniyetiniz yüzünden.

  düşün artık bu milletin yakasından.

  ben içen sıçan zina yapana laf söylemiyorsam o da benim dinime islami görüşüme tahammül edip saygı gösterecek bu eşitlik olduğu zaman bu ülke bir adım atabiliriz aksi halde geriye gitmeye devam ederiz.

  islamı tam anlamıyla yaşayamıyor olmamız bir yana sizin böyle saldırmanız bir yana işimiz zor çok zor.
  3 -4 ... evinin beyi cocuklarinin anasi
 3. 3.
  Yobaz demek, ataları Şahkulu, Celali gibi isyanlara katıldığı ve bu isyanlar dindar Osmanlı halkı tarafından bastırılarak başarılı olmadığı için, dindarlara duyduğu nefreti sözde kendini birer Atatürkçüymüş gibi gösterip, 'laiklik' ilkesi dışında öteki ilkelere sahip çıkmayan oksijen hırsızı demektir.

  Her gün Yavuz Sultan Selim'e iftiralar attıkları başlıklardan yorulmuş olanlar, gelir böyle başlıklara yazar ya da böyle başlıklar açar ki kim oldukları anlaşılmasın diye genelde sözlüklerde.

  Lakin bazı insan kitlelerini hedef alarak 'yobaz' ya da 'koyun' derken, bunu kendi içlerinde hep bir kenarlarda kırıntılarını bulabileceğiniz eziklik duygusuyla yaparlar.
  2 -2 ... benim adim senin
 4. 4.
  virüs bunlar sadece virüs. hiç bir canlı türüne uymuyorlar, hiç bir faydaları yok, uyumsuzlar, kendi başlarına hayatta kalamazlar. kökleri kuruyacasılar.
  1 ... narcomedian