Advertisement

 1. 1.
  yeni şafak yazarı ve marmara üniversitesi ilahiyat fakültesi’nde prof. dr. faruk beşer, twitter hesabından sağlık bakanlığı yetkililerine seslendi ve 'yoğun bakımda kadın erkek ayrı odalarda tutmak mümkün değil mi? kadına kadın, erkeğe erkek doktor bakamaz mı?' diye sordu.
  ya havle vela kuvvete illa billahi aliyyil azim. insanı zorla dine sokacaksınız amk.
  biriniz milleti kışkırtma peşinde, biriniz yoğun bakımdaki hastaların cinsel hazzı peşinde. ulan koskaca profesör olmuş adama yakışıyor mu lan bu laflar. hoş o profesörlüğü de nasıl aldığın belli değil de. niye bunların hepsi sayın cb'miz yurt dışına çıkar çıkmaz, inlerinde saklanıyormuş da bunu kolluyormuş gibi aniden çıkıveriyorlar meydana. aklım almıyor lan bunların okumuşu da aynı cahili de. yemin ederim söylenecek söz yok, kalmadı amk.
  4 -1 ... hzezel
 2. 2.
  yoğun bakımdaki hastadan da mı tahrik oluyorsunuz, artık açık alanlarda ayakkabı bağcıklarını bağlamak için eğilmeye korkar oldum...
  nasıl insanlar ile aynı havayı soluyup, aynı sıfat altında yaşıyorum,
  o insansa ben neyim, ben insansam o ne ?
  7 ... mukukulu
 3. 3.
  malum kitleden gelen bu tür aptal önermelere şaşırmamak gerek artık. çünkü bunlar beyin yerine başka bir tarafıyla düşünen tipler apaçık ortada.
  1 ... yalnizlik mahkumu
 4. 4.
  Sadece yobazların aklına gelebilecek bir sorudur.
  10 ... alkolik oldum
 5. 5.
  Sanki ülkedeki tüm hastaneler benchley memorial aq... milleti yatıracak yeri zor buluyorlar bunlar bide oda arkadaşı beğenmiyor...allahım sen akıl ihsan eyle...
  1 ... flat head
 6. 6.
  mezarlarlıkları da ayıralım mı sayın amk delisi.
  1 ... ibni maymun
 7. 7.
  başbakanın verdiği gazla kız bulmaya acil servise gitmek atraksiyonuna girip akabinde hastane boyunca kız arama sürecini devam ettirmeye çalışanları yıkabilecek bir öneri.
  1 ... usualsuspects
 8. 8.
  Aynı odada kalmamak için sebepleri olmadığından aynı odadadırlar efendim. Zaten bu hastaların istisnalar haricinde bilinci kapalıdır.

  Yoğun bakımda üç gün gibi bir süre kaldım. Bilinci açık tek hasta bendim. Diğer hastaların ne durumda olduklarına gözlerimle şahit oldum. Bilinci açık olanın bile aklına cinsellik gelmez. Ayrıca bütün hastaların etrafında sürgülü perde var. Tüm bunları geçtim hasta ziyareti bile yoktu. Benim bilincim açık olduğu için sadece bir gün annemi 5 dakikalığına odaya aldılar.

  Yakında girdiğimiz marketleri bile haremlik selamlık yapacak bu zihniyet.
  2 ... howl
 9. 9.
  ulan böyleleriyle hacca da gidilmez tavaf da yapılmaz amk..
  1 ... promocemo
 10. 10.
  inşallah yoğun bakıma düşer de mevzuyu olay yerinden bizzat değerlendirir dediğim çomar düşüncesi. amkun yobaz orospu çocukları! yoğun bakımda insan canını düşünür sikini değil!
  1 ... serdarsl06