1. 1.
    Bir kurşun gibi bedenime ilk saplanırken acısını hissetmedim, beynim bir tepki vermedi. Fakat şu an öyle bir acı çekiyorum ki bilemezsiniz. Mesele öne alınması falan değil isterse alsınlar; mesele bu değişkenlik, kurumun kararsızlığı, bu belirsizlik beni ve eminim ki sınava hazırlanan herkesi yiyip bitiriyor. Korona olup öleceğimi bilseydim bu kadar endişelenmezdim.

Edit: evet o kahrolası ihtimal gerçekleşti. Fakat deyzinin bunu başarabileceğinden şüpheniz olmasın, heyt be biz neler gördük neler geçirdik bunu mu atlatamayacağız be!!!
    Sınavı kazandıktan sonra Gazi maaşımı isterim yalnız...
    6 -3 ... daisy jophiel
  2. 2.
    zaten çalıştığın yok sabah akşam sözlüktesin 200 puan zor alırsın.
    4 ... her gece uyumadan agliyorum
  3. 3.
    Ertelenir en fazla, bu durumda neden baskın sınav yapılsın ki? *
    ... twitterda taciz edildim
  4. 4.
    Ortaya konuldu tekrar biz ne deneğiz ne de oyuncak 2.5 milyon kişinin ahını üstünüze almayın şayet bu çok ağır olur
    7 ... uzuntekel2000
  5. 5.
    gerçekleşirse, yök'ün son yıllarda oluşturduğu "rezil kararlar" sıralamasını kırılması zor bir rekor ile geliştirmesini sağlayacak ihtimaldir.
    2 ... 10610
  6. 6.
    Her konuda belirsizliklerle yaşıyoruz bugün doğru, kesin denilen yarın yanlış oluyor. Turizm bakanlığının ricasıyla milyonlarca gencin geleceğiyle oynayamazsınız! Tepki ölçmek için günlerdir açıklama da yapılmıyor sınava hazırlananlar için kabus gibi bi durumdur muhtemelen..
    6 ... beyond birthday