bugün

biri ecevit dönemine laf atmış. Bugün propagandasını çok yaptığınız aselsan roketsan çalışanlarının neredeyse tamamı ak parti öncesi eğitimden kalmadır.

Bugun türkiye'yi dünya haritasında gösteremiyor üniversiteye gelmiş adamlar. S...tiniz memleketin eğitim sistemine bari kabullenin.

Yok arkadaş onlardan süperi yok. Lan sıçtın sıçtınnn 500 milyar dolar borcun var.

torunun küfredecek "salak dedemin neo osmanlı hayalinin bedelini ödüyorum" diye..
YKS'de ortalama doğru cevap sayıları: "Türkçe 40 soruda 16,179 ortalama, Sosyal Bilimler 20 soruda 6,003 ortalama, Temel Matematik 40 soruda 5,642 ortalama, Fen Bilimleri 20 soruda 2,828 ortalama."

Geleceğimiz çok karanlık olduğu aşikar. Çöp bir nesil geliyor. Başını telefondan kaldırmayan, bütün gün oyun oynayan ve okumayan robot bir nesil.

Suriye'lilerin sınavsız üniversiteye giriş yaptığı ortamda çok da ayıplanmayacak durumdur aslında.
Bu da eğitim konusunda ki zaafiyetimizi gösterir.
her şeyi sisteme bağlamayın arkadaşlar.

kabul edin içimizde böyleleri var.
Her sene sistem değişirse olacağı budur pek ala. Makinadaki dişlilerden biri bozulunca dişli yerine komple makinayı değiştiriyoruz.
ecevit zamanında gençlerimiz uzayda bilimsel araştırmalar yapıyordu. akp geldi bir gecede cahil kaldık.
öncelikle akp döneminde olmuştur.

ekonomi nasıl çok iyi ise eğitim de o derece süper. teşekkürler akp.

ülkede eğitim sisteminin değiştiği kadar başımı yastığa koymadım ben. adamların yaptığı her şey faul amk.

http://www.hurriyet.com.t...0914364&utm_term=post