bugün

muhtemelen temmuz sonu açıklanacak. 2017-ösym tayfa çok çekti. adamlar ağustos sonu öğrenip 2 haftada tercih yaptı.
Açıklanmıştır. Evet.
Yine bir sürü insanın 15 dakika geç kalarak hesaplanmayacak sonuçlarıdır.
açıklanmıştır..
yaşasın odtü tıp’a giriyorum bu sıralamayla.. hiçbir başarı tesadüf değildir
aynen açıklanmış, şu yaşımda odtü tıp kazanmışım oley.

Edit: Harbi açıklanmış lan gidin bakın veletler.
Yarın bu saatlerde öğreneceğimiz sonuçlardır.
Gereksiz heyecan yapmaya gerek yok.

Edit: aa hakkaten açıklanmış galiba. Hadi bismillah.
Açıklanmış sonuçtur.

https://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=5768

Edit : inanmayan öperim liseliler

https://www.memurlar.net/...-sonuclari-aciklandi.html
eee hayırlı olsun bakalım hakkari molotof ve kitle imha silahları yapımı 4 yıllık.
Açıklamak için bu saati mi bulmuşlar diye düşündürmüştür. Makul saatte açıklasanıza kardeşim neden milleti zombi gibi ayağa dikiyorsunuz.
Bir milyonla nereye gidebilirim? Hatta bir milyonuncu bile benden önde. Şaka gibi ama değil. Üzülüyorum muyum? Hayır, hak ettim.
cidden açıklanmış. kefen bakmaya basladim ben dogal seleksiyonda ilk elenen olucam sanırım. sanırım kafayı yiyorum
Geçen senekinden 10 puan daha az almışım. Bir de daha kolay diyordum. Neyse 24 yaşında üniversiteye gideceğiz artık. Geç olsun güç olmasın.
tıp fakültesi düşünen yazarlara yardımcı olabilirim.
13 sene önce girdiğim sınavın 2019 model sonuçları.
görsel
Yıllardır süregelen geleneği bugün de bozmayayım dedim.
aghahahahhahahha durup durup kahkaha atıyorum belli ki giren ben değilmisim.
Boşuna okumayın gidin bir işe girin.

Her şey her kurum torpil olmuş. Yazık harcayacağınız emeğinize paranıza..
3-4 senedir 10k'ya girip girip tekrar tekrar üst üste çalışan çok arkadaşım var. ya aile durumu çok etkiliyor, kötü bir aileniz olduğunu düşünüyorsanız (ergen tribi olarak değil ama, objektif olarak) bu sizi de kötü etkiliyor. imkanlar önemli tabi, ben oturup ders çalışamadım hiç, evde 8 kişi kalınca salonun ortasında yatıyorsun, millet bir saygı duyup televizyonu da kapatmıyor ki uyuyalım, saat gecenin 3'ü. Şimdi ne oldu peki? saat yine gecenin üçü neredeyse. yattığım yerden takılıyorum öyle, başlığı gördüm bakayım dedim. 350k ya da 380k sıralamadayım çok üstün körü baktım. aile önemli gençler, aslında aileden ziyade ortamınız önemli. kafanız rahat olmalı. dünyanın sonu değil tabi, Adana'da istanbul'da dolanan maymun benzeri yaratıkların bile şu hayatta çalışıp yaşayabildiği yerler varsa, sizin de vardır. Gerçi kendi derdime yanayım değil mi? her neyse, iyi geceler herkese.
Ehhh napalım yazıcaz ne gelirse artık, hayırlısı olsun.
Lan çevremi depresyona soktu allah belasını versin.
şuraya sayfa sayfa küfür yazmak isteyen yalnızca ben olamam değil mi. soruların etkisi geçmeden daha bir de sonuçlar çıktı başımıza aq.
görsel Yorumsuz.
Bölümden ziyade üniversite seçimine dikkat edin. yazılım,uçak,mekatronik bölümleri gelecek vaad eden meslekler. Türkiyede okumakta üniversiteyi bitirdikten sonra ki süreçde çok zor. Yurtdışı tercih edecekseniz imkanlarınız iyise Bulgaristan,Ukrayna ve ingiltere olabilir okulu bitirdiğiniz zaman oralarda kalın ama Türkiyeye dönmeyin. Bulgaristan yazılım sektöründe bi hayli ilerledi iş olanakları falan çok iyi Amerikan IBM şirketi ve Alman yazılım devi SAP orada. Hayatınızda başarılar sevgili öğrenciler.
Eşitağırlıkta 108. oldum. Aylık 1500₺ maaşı 1 soruyla kaçırdım. Moralim çok bozuk.
Türkçe-Matematik puanına göre 1774. olmuşum. i.Ü. Hukuk yazayım ama okula gitmeyeyim. işte böyle benim gibi okumakta gözü olmayan fantezi olsun diye sınava girip okumayacakları okullara kayıt yaptıranlar yüzünden gençler hayallerindeki okula giremiyor. Zerre miktarı üzülmüyorum daha iyi hazırlansaydılar.