bugün

bunu söyleyen zayıf arkadaş aslında yanılmakta ve kendini kandırmaktadır. metabolizmanız normalin çok çok üstünde çalışmıyorsa yemek yiyen her insan kilo alır.

peki yiyorum yiyorum kilo alamıyorum diyen zayıf insan niçin yanılmaktadır?

cevaplayayım. bu kişi günde en az 3, tavsiye edilen olarak da 6 öğün yemek yemesi gerekirken 2 öğün yemektedir. vücudu 8 saat boyunca aç kaldığı için yemek yediği öğünde de 1 ekmek ya da 1,5 tereyağlı iskender ya da 4 hamburger yediği için kendisini çok fazla yemesine rağmen kilo alamadığına inandırmıştır. hayır çok yemiyorsun, sadece bir öğünde çok yiyorsun.

yiyorum yiyorum kilo alamıyorum deyip kafa sikmeyin.
zayıf insanların bıdıbıdısıdır.

geril...geril... çak bi tane ağzına.
metabolizması hızlı olan, bu nedenle ne yese kilo alamayan insanın sözüdür.
böyle diyenden korkacaksın
kendisi zayıftır ve yer
asla yanında durmayacaksın
kilolar sana girer*
(bkz: hasssktir diyoruz)
bunu söyleyen insan için söylenecek tek söz vardır.

(bkz: dövülecek insan tipi)
kendini bi bok sanan yazar söylemidir. istedigin kadar kıçını yırt alamıyorum arkadaşım. birçok diyetisyenede gittim, yediklerimi söyleyince bunlarla nasıl alamıyorsun diyor.Aileden gelen birşey diye kendimi kandırdım artık.Sadece ne hikmetse sporla birlikte alıyorum.Günde çok sık ve her oturdugumda ayı gibi yiyorum.
seks hayati cok kuvvetliyse yazarimizin normal olacak durumdur.
yapması gereken kesinlikle az öğün ve çok yemek yemektir. çünkü çok öğün ve azar azar yemek kilosunu korumak isteyenler için önerilir. ayrıca hiç yemeyip akşam saatlerinde çok yiyerek ve hareketsiz kalarak kilo alabilir. biraz göbekli olur ama.*
yemiyorum yemiyorum obezim diyen insanın tam tersidir.
nerene yiyosun diyerek çemkiresim gelen kişidir. yalan arkadaşım, var benim de böyle arkadaşlarım. oturursun döner yiyeceksin ben haldır huldur bitiririm bu yarısını çöpe atar. kahvaltı yapmamışımdır giderim bi simitle yetinmem bi simit bi patatesli poğaca alırım bu bi poğaçayı anca bitirir. ben canım sıkıldıkça ekmek arası yaparım bu gider elma yer. sonra neymiş yiyomuş da alamıyomuş. bokuma yiyosun.
açlıktan midesi bağırsağı birbiriyle temaşadan mahvolmuş kadının sözüdür. gördüğü her türlü yiyecekten yiyebilmek için içten içe çıldırmasına rağmen diliyle verdiği beyanat midesiyle verdiği beyanattan farklıdır...
Yalan yalan külliyen yalan. Onlar yine yemiyorlardır da işte başkalarının arasında böyle konuşur ve diğerleri de ona imrenir ama emin olun ki kilo alanlar kadar yemiyordur o yine.
başarılı genlere sahip arkadaştır.
bunu diyenler hep gizli obez olacak haberleri yok.
(bkz: yiyorum yiyorum şükretmiyorum)
metabolizması çok çalışan günde 3 4 kere tuvalete giden bir arkadaş için söyleyebileceği demode bir sözdür .
sebebini metabolizma hızı diye kendin söylemişsin la zaten.
vücuttaki yağ hücre sayısı ile ilgili bir durumdur.
kurmak istediğim bir cümledir. dikkat etmediğim an kilo alıyorum. hemen sonraki günlerde yoğurtla meyveyle öğün geçiştirmek zorunda kalıyorum. keşke ortalarda of kilo alamıyorum diye dolaşabilsem.
kurt vardır.
ayçiçek çekirdeği ile arı sütünü karıştır ye. 3 ay sonra kendini tanıyabiliyor musun bakalım?
bayanların en sinir olduğu cümledir. heleki hemcinsinden duymuş ise kan çıkar orda.
cinsel hayatı pek hareketli olan kişi söylemi olabilir. *
işiyom işiyom popom kuru kalıyo gibi bişeydir. yiyosan eğer kusmuyosan kilo alırsın arkadaş.
güncel Önemli Başlıklar