bugün

en önde benim gideceğim gruptur.Askerlik iyisiyle kötüsüyle bir maceradır anlatılmaz yaşanır insana çok şey katar.Omuz omuza çarpışmayı , aynı tastan su içmeyi aynı ekmeği bölüşmeyi öğretir.Sonrasında bile mükemmel dostluklar kazandırır.
benim olduğum ortamda söylememesi gereken insandır. dudaklarını büzerim böyle alttan üstten sıkarım ellerimle dudakları siyahi insan dudağı gibi olur. savaş durumu vs olmaz ise ki inşallah o günleri görmeyiz ülkece ayda 4500 lira verseler gitmem lan. 5000 lira + lojman + yiyecek + ssk + tam akbil + holosko verirlerse belki..
2. Seferi yaşamak istemem ama gittim aslanlar gibi yaptım geldim. Birgün içinde hayatımdan çalınmış 15 ay olarak görmedim. Asker ocağı, Peygamber ocağıdır. Gidip o ocakta pişmek gerekir.
Yetmedi biraz daha düzün demektir doğuda yapanlar anlar.
türkiye'nin en rahat askerliğini yapmış olabilirim ama kesseler gitmem. 10 bin tl + hergün tüm tavık döner + makam arası + holosko'ya belki bi düşünürüm.
Gereksiz yere şov yapan insandır.

Seni tutan mı var aslanım?git askerliğine devam et.boşa artistlik kasıyor resmen.
"Üzülme vatan çağırırsan yine gelirim"

(babayı gelirim amk)
benim yerime de gidin, şu an hayatımın en büyük problemini çözmüş olursunuz.
--spoiler--
her sabah 5 te kalkıp ağızdan salyalar akarken içtima da beklemenin hiç çekici bir yanı yok mk.
--spoiler--

--spoiler--
inşallah o günleri görmeyiz ülkece ayda 4500 lira verseler gitmem lan.
--spoiler--

bu tipler andımız diye zırlıyor ya buna yanıyorum. utanmadan birde afrin operasyonunda bizi askere alın diye askerlik şubeleri önünde bekleyenlerle dalga geçtiniz.
mantıklı insandır. bir de espri yollu yazılan entrylere gelip ciddi cevap veren angut ak kefenliler var ki bunları alacaksın ömürleri boyunca askeriyede tutacaksın. gerzek o satırın tamamını paylaşsana neden kırpıp koyuyorsun herkes sizin gibi dangoz mu iki üst satıra gidip tamamını okumayı akıl edemeyecek.

bo toplor ondomoz doyo zorloyor. olmayan kapasitenize atlayayım sizin * afrin operasyonunda bizi de askere alın diyenler varmış. tamam lan gelin deseler şener şen deparı atıp kaçarsınız oradan nasıl olsa almayacaklarını bilip gidip şov yapıyorsunuz.
Siktir git o zaman denilesi insan.
gitmem aga

akabe için başşağımı bile kaşımam.

kendi çocuklarını askere göndermiyorlar

yüzsüz yüzsüz çıkıp

bizim zamanımızda bilmem neyyy ?
----------------------------------------------------------------
değişik insandır. ortada birşey yokken evimi ailemi işimi bırakıp, her sabah 5 te kalkıp ağızdan salyalar akarken içtima da beklemenin hiç çekici bir yanı yok mk.
savaş durumunda eyvallah canımızı da katarız. başımızla beraber.
biz 15 ay yaptık görevimizi teslim ettik yeter.
----------------------------------------------------------------------

Gereksiz yere şov yapan insandır.

Seni tutan mı var aslanım?git askerliğine devam et.boşa artistlik kasıyor resmen.

------------------------------------------------------------------------

askere neden alınırsın ihtiyaç olur yani benim de kastettiğim çağırılırsa oldu yukarda molozun teki demişti orta da birşey yokken neden geleyim ben de ortada birşey yokken gel demiyorum ki alsalar diyorum çağırsalar yani siz gelmeyin amk.

öteki moloz için edit:askerliğe devam edilmiyor koçum bitince eve gönderiyorlar
bir kere aldılar ya ondan şeyettim di başlık hatalıysa affola.
Sadece diyen insandır.

T*Millet entrylerde savaşa girmiş, pardon gidersiniz.