1. 1.
    en önde benim gideceğim gruptur.Askerlik iyisiyle kötüsüyle bir maceradır anlatılmaz yaşanır insana çok şey katar.Omuz omuza çarpışmayı , aynı tastan su içmeyi aynı ekmeği bölüşmeyi öğretir.Sonrasında bile mükemmel dostluklar kazandırır.
    3 -6 ... kanatlandirmayanredbull
  2. 2.
    benim olduğum ortamda söylememesi gereken insandır. dudaklarını büzerim böyle alttan üstten sıkarım ellerimle dudakları siyahi insan dudağı gibi olur. savaş durumu vs olmaz ise ki inşallah o günleri görmeyiz ülkece ayda 4500 lira verseler gitmem lan. 5000 lira + lojman + yiyecek + ssk + tam akbil + holosko verirlerse belki..
    7 -8 ... mel mel bakan gibson
  3. 3.
    2. Seferi yaşamak istemem ama gittim aslanlar gibi yaptım geldim. Birgün içinde hayatımdan çalınmış 15 ay olarak görmedim. Asker ocağı, Peygamber ocağıdır. Gidip o ocakta pişmek gerekir.
    4 -3 ... cagatay
  4. 4.
    Yetmedi biraz daha düzün demektir doğuda yapanlar anlar.
    ... igeceyim
  5. 5.
    türkiye'nin en rahat askerliğini yapmış olabilirim ama kesseler gitmem. 10 bin tl + hergün tüm tavık döner + makam arası + holosko'ya belki bi düşünürüm.
    1 -1 ... serdarsl06
  6. 6.
    değişik insandır. ortada birşey yokken evimi ailemi işimi bırakıp, her sabah 5 te kalkıp ağızdan salyalar akarken içtima da beklemenin hiç çekici bir yanı yok mk.
    savaş durumunda eyvallah canımızı da katarız. başımızla beraber.
    biz 15 ay yaptık görevimizi teslim ettik yeter.
    2 -1 ... kafam bir milyon
  7. 7.
    Gereksiz yere şov yapan insandır.

Seni tutan mı var aslanım?git askerliğine devam et.boşa artistlik kasıyor resmen.
    1 -1 ... woodcutter
  8. 8.
    "Üzülme vatan çağırırsan yine gelirim"

(babayı gelirim amk)
    1 -1 ... ride the lightning
  9. 9.
    benim yerime de gidin, şu an hayatımın en büyük problemini çözmüş olursunuz.
    -2 ... vicdanliateist
  10. 10.
    --spoiler--
    her sabah 5 te kalkıp ağızdan salyalar akarken içtima da beklemenin hiç çekici bir yanı yok mk.
    --spoiler--

--spoiler--
    inşallah o günleri görmeyiz ülkece ayda 4500 lira verseler gitmem lan.
    --spoiler--

bu tipler andımız diye zırlıyor ya buna yanıyorum. utanmadan birde afrin operasyonunda bizi askere alın diye askerlik şubeleri önünde bekleyenlerle dalga geçtiniz.
    2 -5 ... timarli sipahi neferi