bugün

milli takıma yeni bir soluk getirebilecek tekink adamdır yılmaz vural. bizim takım hepinizin bildiği gibi çok üstün yetenekli futbolculardan kurulu değil. bizim takım gazla çalışıyor. gazı verdin mi oynuyor kestin mi duruyor. vural da şahsi kanaatimce bir gazprom dur bir eni'dir. bence denemek de fayda var.
ayrıca çok da zevkli olur. düşünsene forvet gol kaçırıyor . vural sahaya dalıp bi tane şaplatıyor ensesine.
- Alman vatandasiyim
- iki universite bitirdim
- yabanci dil biliyorum
- 25 senede 20 takim calistirdim

neden hala milli takima yabanci hoca ariyolar neden ben layik gorulmuyorum, neden! neden! diye haykiriyomus bugunlerde..
aman ağabey! sakın gelme! allahını seversen el atma şu milli takıma! zaten dipteyiz,sondayız depresyona da sokma bizi! aman diyeyim yılmaz hocam! b.kunu yiyeyim! gelme! diye feryat figan etmemize neden olan söylemdir. gerçekleşmemesi temennisiyle !
(bkz: #6262663)
(bkz: bu yolların ustasıyım gözlerinin hastasıyım)
Super ligde Kasımpaşanın başında bulunan tecrübeli teknik adam Yılmaz Vural, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terimin görevi bırakacağı açıklamasının, bir güven tazeleme girişimi olabileceğini, Terimin devam etmemesi durumunda kendisinin bu görevi üstlenebileceğini söylemis.. efendim bilindigi uzere kendisi ligte n tane takimi calistirmis hatta kume dusme hattina giren takimlarin kurtaricisi olarak yoneticilerin yumurta dubure yaklastigi zaman kapisini caldigi kisi olmustur hep. fenerin basina geceyim 3 kere ustuste sampiyon yapmayan serrefsizdirdiyecek kadar iddiali!, antalya'nin basinda iken takimi kume dustugu vakit harakiri girisiminde bulunacak kadar gozu karadir!

milli takimi avrupa sampiyonu yapmassam;
(bkz: kafama sikar giderim)
güncel Önemli Başlıklar