1. ?.
  lise yıllıklarında dikkat çeken klişelerdir.ulan ne kadar piçtik şu hocaya böle yapmıştık şurda sigara içmiştik okuldan kaçmıştık hasan/hüseyin dayı bizi kovalamıştı ya da canım sen benim en yakın dostumsun bizi kimse ayıramaz bu çalan son zil dostluğumza nokta değil virgül koyar gibi geyiklerdir.hepsi olmasa da çoğu yalan olur. özellikle yıllık yazısının başına arkadaş şarkısının sözlerini yazmak en bilinen ve uygulananıdır.
  1 ... doksanüç
 2. 1.
  Hababam Sinifi'nin figurunu degil fonunu mesaj olarak algilamis liseli familyasinin veda gecesi "arkadas"sarkisi soyleme ruhuyla harmanlanip hatira defteri kadar samimi bulunmayan yıllık denilen kalbimiz kadar temiz sayfaları olmayan okula gelir saglama urunune yazilmasi.
  ... pierre
 3. 2.
  ilerde iyi bir hastanenin iyi bir doktoru olacağına tüm kalbimle inanıyorum.
  2 ... legend of the stranger
 4. 3.
  yıllıkların en arka sayfalarına mezun olan lise son sınıfların muhtelif yerlerde çekilmiş resimlerinden iirenç kolajlar yapılır ve bu resimlerin yanına zeka düzeyi sıfır bile olmayan yazılar yazılırdı. misal fotoğrafta iki kız bir erkek varsa mutlaka iki çiçek bir böcek ya da resimde yemek yiyen biri varsa götürrrrrr gibi. tahminimce eşşek kadar olduk liseden mezun olduk ama içimizdeki çocuğu asla yitirmedik demek için ya da daha yüksek bir ihtimalle büyüdük ama hala embesiliz bize acıyın demek için yapılırdı bu işlem.
  ... kedibey
 5. 4.
  kalbin kadar temiz olan bu bembeyaz sayfayı bana ayırdığın için teşekkür ederim... diye başlar çoğu yazı
  siktir git lan! ayırmıyorum sayfa falan!!! sığır...
  2 ... eraserhead
 6. 5.
  (bkz: ayrilsak da beraberiz)
  ... alp er tanga
 7. 6.
  seninle cok fazla birsey paylasamadık ama insallah ilerde daha güzeller fırsatlarımız olur ve birbirimizi hiç unutmayız.
  1 ... balabulanmisparmak
 8. 7.
  peşini hiç bırakmıycam ,hep peşinde olucam, nefesimi hep ensende hissediceksin ve bilumum bunun gibi yazılar..

  şonuç: 5 ay sonra irtibat kesilir..
  1 ... player
 9. 8.
  (bkz: neler neler yaşadık biz oğlum buraya sığmaz şimdi)
  (bkz: bitiyo ama biz hep beraberiz)
  (bkz: okulun yakışıklılarındandır çok can yakmıştır)
  (bkz: vbg)
  1 ... aquaman
 10. 9.
  ilk tanıştığımda çok sevmemiştim ama zamanla ne kadar yanıldığımı gördüm muhabbeti vardır bir de. yazılan kişiyi duygusal ikilemlerde bırakır.
  2 ... regulus