bugün

newroz dan sonra en büyük kürt festivalidir.
(bkz: aboov ne dedii)
(bkz: coming soon)
newrozdan daha büyük bir kürt festivalidir.
en büyük hetero festivalidir. heteroseksüellerin sapıklığını ortaya koyduğu festivaldir.
yaklaşan ve kürtleri heyecanlandıran festivaldir, şimdiden festival için güneydoğudan istanbul a gelen gruplar vardır.
her yıl 31 aralık gecesi taksim merkez olmak üzere türkiyenin bir çok il merkezinde ilgiyle kutlanan festival.
''abazalar toplandık toplandık toplandık sorduk neden yıprandık yıprandık yıprandık'' die şarkılarıda vardır.
kürt, türk, laz, çerkez hep beraber olduğumuz, bizi biz yapan, türk ün gücünü dünyaya duyaran, uluslararası festivaldir.
gecenin ilerleyen saatlerinde dağa kaldırma işleminin bile yaşanabileceği büyük organizasyondur.
imalatçısının beynine zokayım festivalidir.
(bkz: bir abazanın günlüğü)
An itibariyle Ukraine/Odessa'da bulunan bir birey olarak sesleniyorum * : - ''yılbaşı turist mıncıklama festivali'' adı altında gerçekleşen bütün eylemlere ''durun,yapmayın'' demek istiyorum .Sanirim bu garip istek benim ''turist'' olmamdan kaynaklanıyor.
19 gün sonra gerçekleşecek, şimdiden kamışlar yağlanarak hazırlanılan festival.
yaklaştıkça ülkede var olan molotof atma, araba yakma, havai fişekle saldırma gibi olayların azalmasını sağlayan festival. gençler harıl harıl hazırlanıyor sanırım.

akp açılım yapacağına ayda haftada bir turist getirse kan man dökülmez bak söyliyeyim ben.
muhtemel olarak taksim meydanında sıkıştırılmış ve saldırın haydi saldırın edalarıyla ayyuka çıkabilecek olay.alternatifleri ise:
+abla çok pardon,
+karanlıkta eşim sandım,
+bizim ufak kıza çok benziyorsun.
geleneksel hal almasından endişe edilen festival.
etkinlige katilan az gelismis canlilari orgazma ulastirirken, uzaktan izleyen normal insanlarin midelerinin bosalmalarina ve sinir sistemlerinin gocmesine neden olan festivaldir. ben turist olsam bunlari gordukten sonra turkiye hava sahasindan bile gecmezdim heralde, ama elden gelen birsey yok, bizim gerceklerimiz bunlar.
bir hücreli canlıların katılacağı festival.
her tür insanın katılacağı ama akli dengesi yerinde olmayan abazanların ön plana çıkacağı festifaldir. pardon * plan olacak.
büyük olasılıkla taksim meydanında gerçekleşicek festivaldir.
her sene geleneksel olarak taksimdeki bu festivalde turist ablalarımız mıncıklanır, gelenektir, turist mıncıklamayanın bütün sene işlerinin ters gideceğine inanılır. kız diye yanlışlıkla travesti falan mıncıklarsanız, allah korusun, yedi sene uğursuzluktan kurtulamazsınız, evlerden uzak...
bu sene akp gazıyla çok daha büyük coşkuyla kutlanacak olan kürt festivali.
+*kamil peçeteleri al gel.
-ne peçetesi lan?
+az sonra show haber canlı yayınla taksime bağlanacak.
(bkz: taksim)