bugün

e bir zaman çoğu çocuğun yaşadığı durum.
yeminle hic sevmezdim yıkanmayı. ne kadar az o kadar iyi.
ahan da bu benim oğlan. pezevenk daha 2 aylık suya sokmak için soymaya başlayınca başlıyor ağlamaya bıcı bıcısı bitip yeniden giyinene kadar devam ediyor. adamın ruhunda pislik var diye korkmuyorum desem yalan olur valla.
Benim oğlandır..

Küveti doldurunca iyi neymiş başına su dökmiyecekmişim....
bitli sıpadır. kızgın suya basmak gerekir.
Eskiden bi sempati duyardım bu yazara. Ama şimdi bilmiş bilmiş konuşuyor. Çok konuşuyor. Bi de nickini değiştirmiş şimdi. Dikkat çekme çabası mıdır nedir...
çocuk doğduğu andan itibaren her gün suya sokulursa ihtimali azalandır. yinede çocuk suyu sevmeyebilir. silersiniz geçersiniz.
Aha kavga. Ben panpam takao'ya bi yüzlük ateşledim.
yeni nickiyle yeni meriçliklere, yepisyeni yazarcıklara eski edebiyatları satmaya niyetli yazar..

kankiletama da dil uzatmış ahlaksız.. iyice avam sözlük yaptılar yahu mekanı..

edit: bababa yükselmiş bir de arsız, ahlaksız.. sonuna da ajaajjsjsjds yazınca buraları ciddiye almayan o naif, şakacı ve minnoş çocuk oluyorsa demek ki..

acınası lan.. bildiğin varoş, kompleksli..
zibidi gonzalez.

hah şöyle kudur mal gibi de biraz keyfimiz yerine gelsin. *

soranlara da burayı ciddiye almıyorum dersin. *

ben senin 18 yaşında, kürdan kollu halini de biliyorum. keşke mesele vasıfsız bir eziğin ambalajı düzeltince gaza gelmesi olsa ama değil.

o zaman da böyle kafanı her yerden uzatır, fotoğraf yerine sesli entry falan girer, bir şekilde kendini göstermeye çalışırdın.

neyse;

benim içim dışım bir, karıda kızda gözüm yok edebiyatına devam. düşer belki.

atanamamış richie pich seni. *
Japon ninjalar bunu tenhada şişler demedi demeyin.
epey bir aptal galiba..

yazdıklarına bakarsak, fıyappuçino apya dediği günlerden beridir istisnasız hep aynı martavalı okuyor..

yazık lan.. rapbim çevresindekilere sabır versin..
Başlık bana bir beyefendiyi anımsatınca nickini değiştirdi sanıp iki çift güzel kelime yazmaya gelmiştim ki "meriçtir." temalı yazıları görünce ufak çaplı bir şok yaşadım. Tam yok canım siz ne saçmalıyorsunuz? Minvalinde döktürecektim ki meğer tibb nick değiştirmiş. Artık benim için de giydirebilirsiniz. Klavyelere kuvvet.
Yazdığı entryler okurken kahkaha atmayan var mı ya. Nasıl içerlemişse oturmuş destan yazmış. Ağlama olm kendine gel sözlükteyiz ciddiye alma bu kadar. Tamam en birinci sensin ultra yakışıklı ve kaslısın bir numarasın herkesin aradığı adamsın tüm kızların kalbini kırmış serserilikte çığır açmışsın tamam.

Her şeye tamam da kinami ve benim feyk olmamı nasıl bağdaştırdın onu anlatsana. Ulan feykim olsa belli etmem nickaltına yazmam di mi. Gerçi bunu anlamanı beklemiyorum senden. Acıdım biraz da sana resmen klavyeyi kırarak entry girmiş duvar falan da yumruklamıştır bu.
ciddiye alsam, sözlük hayatın
taşak geçsem; lakayt, ergen
sövsem, kuduruyor

söyleminde bulunmuş yazar.

kendisiyle tanışmam, bir sözlük hatununa nick altı girmemle başladı. yazdığım yazıya cevap olarak isteyen istediğini yapar, sözlüğü bu kadar takma önerisinde bulunmuştu diğer yandan da belli ki tanıdığı olan kıza şirin görünerekten.

kendisiyle taşak geçtim özel mesajlarda, ciddiye alıp gitti başlık açtı mesajlarımdan ötürü.

sövmedim kendisine, sözlükten tanıdığım ve yazdıkları umrumda olmayan birisine neden söveyim ki? sözlüğü de kendisini de siklemiyorum ki...

bir insanın sövmesi için gerçekten de çok sinir olmuş olması gerekmez mi? yazılanlara sövecek raddeye gelecek kadar sinirlenen bir insan sözlüğü çok takıyor sonucuna varamaz mıyız?

taşak geçsem lakayıt ergen oluyorum demiş. ah be kardeşim, senin benimle taşak geçtiğini zannettiğin yazıların içeriği "ben 30 yaşından büyük olunca neden sözlüğe gireyim ehüeüahüaehüeaühüaehüaeühaüehüa" ve bunun gibi şeyler. e bu taşak geçme değil, bildiğin ergen zırvası ki, gerçekten anlayamıyor musun?

bir de kalkmış hep kastan kızdan vuruyorlar diye dert yanıyor. ah be çocuğum, sen değil misin kaslarının fotoğraflarını sözlüğe atıp duran? sen değil misin buraların meriçi benim deyip hatunların nick altlarında cirit atan? gerçekleri söyleyince neden ağlıyorsun ki? sözlükten iki hatunla mesajlaştın belki de telefon numarası aldın diye ne bu kazanova havaları. bir kadınla konuşmayı, flörtleşmeyi senden mi öğrenecek buradaki insanlar, ciddi ciddi bunu mu düşünüyorsun? sen kimsin ki?

anladığım kadarıyla kendisini öyle bir noktaya koyuyor ki, tüm erkekler onu kıskanıyor, hiç bir erkek kendisini çekemiyor gibi görüyor. ancak yaklaşık 15 yıllık sözlükçü olarak buradan bakınca kendisini sözlükte karşı cinsleriyle ortam yapmaya çalışan bir delikanlı gibi görüyorum.

umarım sözlüğe bu kadar çok harcadığı enerjiyi reel hayatında sosyalleşmeye ayırır.
Bunun derdi ne yav?? Yüz falan mı vermedim buna.

Ne zaman sözlüğe girsem dudu peri kinaminin feyki diye yazıp çiziyo. Velev ki feykim sanane ulan. Benim feykim olması seni mi girdi sanane kardeşim. Git az ötede ağla. Bastırılmış ezikliğini de başkalarına iftira atarak gizlemeye çalışma.
patlat bakalım tokatı.
Aha kavga.

görsel
kötü kokabilir..
Kafasına tasla vurularak güzelce banyo yaptırılmalıdır.
Ortada beş kız varsa 7 tanesine yürüyüp 3 tanesini de ıslak mendile sarıp paket yapan biri galiba. Sesinden ben öyle anladım.
0:00 0:11
Meriç meriç dedim bana inanmadınız bak ne oldu şimdi?

görsel

Peşinen not : meriç olduğunu inkar etmek için mesaj atma.
eşcinsel ses tonu ile insanları etkileyebileceğini düşünen gıcık, gereksiz, faydasız ve çapsız yazar tanesi.
Oha nick değiştirmiş yazar. Ben de diyorum, sözlüğün en geniş omuzlu bebesi neredelerde, hangi belgeselde dişi aslanlar peşinde afsh.

bu nasıl nick? baktıkça kendimi çamaşır suyuna atasım, deterjan manyağı olasım geliyor.
Yapma tibb.
Sen pasaklı olursan sözlük en alfa kanını kaybeder asasfs.
Yolda görse af dileyip tövbe edecekleri adamların nickaltına pislediği yazar.

ister yürür, ister koşar. Evet.