1. 1.
  uludag iibf nin en güzide mekanı
  ... amd
 2. 2.
  En mütevazi mekandır.Tost yemek istiyosanız yiğit cafe ideal mekandır.Green cafe'nin tikky ordusundan ya da speed'in kalabalık mekanından bıkan insanların tostunu alıp sevgi meydanı'nda ya iibf içinde çayıyla birlikte takılabildiği bir cafedir.
  ... italiano
 3. 3.
  uludağ iibf'nin green ve speed gibi tikky ortamlardan farklı olarak,daha çok mahalle aralarında lise öğrencilerinin ayaküstü atıştırdığı bir yer izlenimi veren mütevazi görünümlü cafe.
  ... endless
 4. 4.
  gerek fiyatlarının uygun olmasıyla, gerek tostunun muhteşem olmasıyla gönüllerde taht kurmuş iibf a binasının altında bulunan büfe tadındaki cafedir. (bkz: hasan abi)
  ... teneke adam
 5. 5.
  bir zamanlar tüm uludağ universitesi iibf öğrencilerinin uğrak yeri olan * daha sonra yiğit cafeye ait olan iibf a blok binasının zemin katının okul yönetimi tarafından sınıflara dönüştürülmesiyle mini minnacık bir yere sıkıştırılan, güzel , kendi halinde , sakin bir cafe.
  2 ... wolfshade
 6. 6.
  sınav sabahları salçalı kaşarlı tos-çay ikilisiyle ingılışıka vazgeçilmezlerimiz arasına girmiş cafe.
  ... doksanüç
 7. 7.
  öğrencilik günlerimde sabahtan gidip postu serdiğim ve akşama kadar abartısız 100 küsür insanla oturup çay kahve içip geleni gideni seyrettiğim hatta bi seferinde bi sınav öncesi ebru cündübeyoğlu ile aynı masayı paylaşıp muhabbet ettiğim kapandığını duyduğumda çok üzüldüğüm uludağ üniversitesinin içindeki laila ya da reina diyebileceğim lafta öğrenci cafesi
  ... firtina
 8. 8.
  iibf nin a bloğunun altında bulunan genelde ders beklerken tost-çay ikilisi alınan cafedir... oturmak için aha ziyade speed cafetercih edilir... * *
  ... don santino corleone
 9. 9.
  çift tostu * ve bomb sosisi çok lezizdir. okul idaresinin her türlü olumsuz yönetimine rağmen kitlesi bellidir, sadıktır. yer kapmak için biraz erken gidilmesi gereken mekanlardandır. özellikle sıcak yaz günlerinde ağaçların altına koyulan masalarda muhabbete doyum olmaz. * *
  ... don kişot
 10. 10.
  Yönetimin tüm olumsuz çabalarına rağmen ayakta durmasını bilen,Başında hasan abi ve ismail abi'nin ,nişancı olarak ise sadığın olduğu mütevazı ama çok kral bi mekan.
  Çift kaşarlı salçalı.... iddia ediyorum ben ne böyle tost yedim nede yedirdim acep..
  1 ... poker face