1. 1.
    Bu uyarıya dünür, damat ve bilimum rizeli akrabalar da dahil mi sorusunu akıllara getirir.
    24 -4 ... mitolojide kokorec tanrisi
  2. 2.
    Kaçan kaçtı zaten paraları da uruguay da eziyorlar.
    4 ... gazeloglu
  3. 3.
    Şimdi benim, bana ait param var.
    Ve ben bu paranın her kuruşunun hem dolaylı hem dolaysız olarak vergisini ödüyor muyum?
    Evet ödüyorum.
    Şimdi ben bu parayı ister yurt içinde yerim, ister yurtdışına çıkarırım, istersem binanın tepesine çıkıp ortalığa saçarım.
    Buna kim karışabilir?
    Hiç kimse.
    Yiğit bulut'a noluyor peki?
    Benim paramı kazanırken benle birlikte ter mi akıtmış?
    21 -2 ... tengir budun
  4. 4.
    ba ba ba aslan parçasına bak.

kaç bin tane zırva içeriyor.
    zaten dev sermayeli holding e keyfine göre yapılandırma yapan bankanın suçu yok, yukarıdaki iyi saatte olsunlardan talimat gitmemiştir, babasının hayrına iş yapıyor.

bunları sözcü yazıyor, ama efendisinin saray hizmetlisi yazınca ak trollerin de hoşuna gidiyor.
    3 ... antik sarapci
  5. 5.
    Tüm birikimlerimi kommerzbank hesabıma aktarmama neden olan açıklama. Almanya'da dursun, daha güvenli.

Man adalarına milyon dolarları gönderenlere neden bir açıklama yapmıyor bu yiğit efendi?
    8 ... alkolik oldum
  6. 6.
    çok yerinde bir uyarıdır.
    sayın bulutun alttaki dekonttaki milyonluk transferin ardına düşüp gereğini yapacağına inanıyorum.

yiğit bulut tan yurtdışına para çıkaranlara uyarı
    7 ... fanfan la tulipe
  7. 7.
    Önemli not 5: PARALARINI YURT DIŞINA GÖNDERiP BORÇLARI TÜRK BANKALARINA YIKIP FiNALDE SIVIŞMAYI UMAN VE HALA “iŞ ADAMI” GiBi ORTALARDA DOLAŞANLARA DA BiR TAVSiYEM VAR; ADALET YERiNi MUTLAKA BULACAK!

çok merak ediyorum ne yapacakmış? paranı ülkedeki bankalardan birine yatırıp istediğin zaman çekmeni engelleyecek bir yasal düzenleme mi var? adamların keyfinin kahyası mısın? isterse burada yatırım yapar, istediği zaman da tüm mevduatını alır gider bunu nasıl ve ne şekilde önleyeceksin acaba?
    3 ... flat head
  8. 8.
    uyarıya paraları man adasına kaçıranlar da dahil mi acaba diye merak ettirendir.
    3 ... ecinni
  9. 10.
    yanlış..
    ... hijyenick
  10. 9.
    man adası mı demek istemiş kendisi.
    3 ... faso aga