1. 1.
  sınava iki hafta kala yapılması gerekenlerdir.

  mümkünse çalışmaya devam edin, belli aralıklarla.

  sınava 1 ya da iki gün kala bırakın.
  2 -3 ... ateistsavar
 2. 2.
  sinava kalan 2. hafta da her gün deneme veya turkce testi cozun. Coğrafya tekrari, matematikte ebob ekok, sayilar tekrari, geometride tales, seva teoremleri tekrari, biyoloji de genel tekrar yapin.
  1 -1 ... sabunlu hirsiz
 3. 3.
  dinlenmektir. çok çalıştınız yeter bırakın iki haftayı kendinize ayırıp gezin eğlenin dolaşın. sınava motive olun.
  -3 ... scarlet witch
 4. 4.
  okula gitmeye devam etmenizi tavsiye ederim. hocalarla birebir çalışma ortamı oluyor.
  ... zeppelin rules
 5. 5.
  Geçmiş deneyimlerimden faydalanarak diyebilirimki, zaten konularınızın bitmiş olması gerekir, sadece takıldığınız konuları gözden geçirin, formül ezberlerinizi tamamlayın, her gün 2 deneme sınavı yapın, son gün sadece eğlenin, kafanızı yormayın.
  4 ... uzumlukek
 6. 6.
  Bir hafta kala ders çalışmayı bırakmalısınız. Sadece kendinize zaman ayırın. Sınavdan önce de 5-6 bardak kahve içmek mss ne etki edip öforiye neden olacağı için sınav anında oldukça etkili düşünebileceksiniz. (bkz: kafein) Ancak bu durumu şimdiden deneyip bi antreman yapsanız iyi olur. Her insan aynı değildir, yan etkileri varsa uygulamayınız.
  Not: O kadar sıcak kahve içemem diyorsanız sınavdan yaklaşık bir saat önce bir su şişesine doldurup içebilirsiniz. Fakat yine de önceden bi deneyin. Mideniz kaldırmaz falan optiğe kusmayın.
  -1 ... noel emmi
 7. 7.
  Bol bol deneme çözün günde 2 deneme . Eksik konuları tamalayın . Dua edin . Kendinizi motive edin . Haa bide sakın hasta olmayın dikkat edin .
  2 ... janissary95
 8. 8.
  Ders çalışmaya devam edin. Son birkaç günü kendiniz için ayırmanız yeterli olacaktır.
  ... hayaliniasankaltak
 9. 9.
  deneme çözmek bundan sonra konu çalışılmaz, günde 2 denemeye girin 2 deneme 5 saat 20 dakika yapıyor aranızda 3 yapanlarda olabilir belki.
  ... reisayaginabisurumal
 10. 10.
  Grip olmamaya dikkat edin. Hatta grip aşısı bile olabilirsiniz. Evet.
  ... solcuadam