bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Ygsde kötü bir sonuç alan kişinin lysde iyi bir sonuç alarak sıralamasını daha düşük sayılara çekmesidir. Aynı zamanda en büyük amacımdır. Örnekleri varsa söyleyin gaza gelelim sözlük.
    3 ... vatkenaydu
  2. 2.
    yapılabilir. ygs biraz mantık yürütme lys ise bilgi sınavıdır. özellikle alanında güçlü olduğun derse odaklanarak yükseltebilinir.
    2 -1 ... pembeojelihatun
  3. 3.
    insan isterse her şeyi yapar ancak ne kadar kararlılıkla istediği önem arz ediyor. Aksi takdirde, lys'de sıralamayı düzelteyim derken dibe vurup göte gelmekte vardır.
    ... pisagor01
  4. 4.
    örnekleri çok fazladır. 2.seneye bıraktım diyen bir arkadaşımın çok çok iyi bi sıralaması geldiğini biliyorum keza benim de yarıya düşmüştü derecem.
    ... megaloopt
  5. 5.
    (bkz: inanmak başarmanın yarısıdır)
    ... akdmsynbnymn
  6. 6.
    benim muhtemelen geri çekeceğim sıralamayla tam tersini yapacağım olay. yata yata olmuyo bu işler.
    1 ... bi gun yine useniyorum
  7. 7.
    Türkçe matematik için kolay, fen için ise zor olandır.
    1 ... mrtrhn
  8. 8.
    çalışanlar yapıyor diyorlar lys için. lakin hiçbir zaman çalışkan bir öğrenci olmadığım için doğru mu değil mi deneyemedim. ama lys konularına baktığım zaman mantıklı geliyor sıkı bir çalışmayla ygs sıralaması lys sınavıyla çok iyi yerlere getirilebilir bence.
    1 -1 ... necolardodavinci
  9. 9.
    Realist de olmak lazım. Senin sıralamana göre değişir. Bazı dönüm noktaları var oralardan sonra sıralama çok oynar. Bilgilendirebilirim sorularını sorabilrsin delikanlı.
    2 ... breathe right
  10. 10.
    Ygsdeki kötü sıralamaya rağmen soğukkanlılığını koruyup azimle çalışmaya devam eden insanın başarabileceği iştir.
    1 ... haziranda olmek zor