bugün

daha önce 3 kere girdiğim, bu sene girmediğime pişman olduğum sınav. güzel bir atraksiyon oluyor aslında. lisedeyken çalışma gerektiren, fakat üniversite okumaya başlanıldığında ortalama bir mühendislik 3. sınıf öğrencisinin çok rahat 130 net yapabileceği bir sınav.

kesinlikle hiçbir şeyin sonu veya başlangıcı değil. gerekirse bir yıl daha hazırlanırsınız. 1 yıl kaybetmek gerçekten hiçbir şey değildir. düşünün, dedeniz şu anki konumuna 75 yaşında olsa ne olur, 76 yaşında olsa ne olur? olmadı sigarayı bırakırsınız 15 sene kazandınız bile. sigara içmiyorsanız şekeri, unu, tahılı ve alkolü kesin 20 sene.

bu arada zevkine girmiyorsanız artık yatma moduna girin.
Hadi hemen girip kurtulalım.

hayatı şekillendiren sınav.
3. kez gireceğim sınav. 2015 te yerleşmeme rağmen 2016 hiç çalısöadan girdim 2015 dekinden 60 puan daha fazla aldım tabii buna sınavın kolay olması eklenebilir ama ygs anlık an meselesi o gün o saat iyi olman zihnin iyi olması çok önemli.
evet hadi bakalım.
denemelerde 36 netim olan türkçeden bile ümidimi kestim.
hayır heyecan da yoktu neden böyle geçti anlamadım bile.
allah hayırlısını versin.
girerken kendinizi kandırmayın gerçekçi hedefler koyun. lys'de falan da yaparım diyorsunuz eyvallah da kendini şartlandırmanın baskısı, stresi ve sonucu hakikaten üzücü oluyor.

kaynak : ben.

edit : başlığın 666. entrysi. bu da mı tesadüf atayizler?
görsel

ygs hazırlık kursu açıp geleceğe eğitime yatırım yapan belediyecilik anlayışına sahip ali kılıç her belediyeye lazım.
Çabuk kalktı.
"Yerde Gülerek Sürükleniyorum" anlamına gelebilecek kısaltma. Alternatifi olarak "gys" (gülmekten -ya da gülerek- yerlerde -ya da yerde- sürükleniyorum) de vardır. Hiç bilinmez, ben uydurmuşumdur. Ama ROFL'in Türkçesi olarak iyi iş görür.
1-21 Mart başvurular için size verilen süredir ancak adı YGS değil YKS(TYT-AYT)dir.
açıklanmıştır.

Edityy: odtü tıp tutuyor oley.
böyle bir sınav yok artık. arkadaşları kandırmayalım.
açıklanan sınavdır. bu sene de sağlam girdi maalesef açık ve net.
arkadaşımın teki bu sene kesin tutacak diye diye 22 yaşına geldi. halen o sene bu sene dediği sınav.
Yks den daha kolaydi.
En azindan ygs martta lys haziranda idi.

Bu cocuklarin ise iki gun ust uste bilgileri allak bullak olur bizler daha sansliymisiz.
görsel
görsel
güncel Önemli Başlıklar