1. 1.
  Barajı geçemiyorsa harbi zeka geriliği vardır onun dışında zekayı pek belirlemez çalışmaya bağlı.
  18 -2 ... bilgisayar delisi
 2. 2.
  Benim bu mal.

  Ygs'nin kaldırılmasına rağmen farklı isimle başlık açamayan insan, "yks" den full yapsa dahi zekasını sorgularım mesela.


  Edit: eksilere bakarsak; Ful yapan ergen kardeşlerim, zekaları söz konusu olduğundan rahatsız.

  Özür dilerim gençler; matematik,türkçe netleriniz ne yazık ki iyi bir zekanın değil, iyi bir öğrencilik hayatının göstergesi.
  16 -6 ... kiminfeykiyimki
 3. 3.
  doğru söyleyen maldır.
  3 ... son tahlil
 4. 4.
  Ygs puanını ikiye böl, yüz ekle, üçe böl, elli çıkart, yirmiyle çarp, ayakkabı numaranı ekle, telefon numaranın son iki rakamını çıkart, boyunu ve kilonu çarpıp onu da ekle çıkan sonucu bir kağıda yaz ösymye yolla zekanı belirleyip sana geri yollasınlar.
  ... alakasiz entry
 5. 5.
  bana göre hem zekayı hem çalışkanlığı hemde kişinin sorumluluk düzeyini belirlemektedir. şimdiden ders çalışma sorumluluğunu yerine getirememiş bir insan devlet kademesinde gerek doktor olsun gerek öğretmen olsun istediği kadarda zeki olsun topluma bir faydası olmaz. diğer yandan zekası çok geri olmamak koşuluyla çalışkan insanlar seviyeyi yükseltir ve topluma faydalı bireyler olurlar.
  2 ... pragmatist kalastro
 6. 6.
  belirlemiyor çünkü, tamamen çalışmayla alakalı bir sınav.

  şu an açıköğretimde okuyan adamların doktor, avukat maaşı kadar kazandığını biliyorum ve yaptıkları işleri duysanız bu işi nereden yakalamış, baya zeki adammış dersiniz.
  4 ... santino
 7. 7.
  Sınav, ders gibi şeyler asla zeka göstergesi değildir. Çalışkanlık göstergesidir. Zeka; pratik bir beceridir. Espri yeteneği, anlık yapılan tespitler, problem çözme vs zekadır.
  2 ... 56789
 8. 8.
  zeka diye bir şey yoktur 10.000 saat kuralı vardır.
  1 ... just call me alpha
 9. 9.
  Duyarlılığı yüksek özgüllüğü çok iyi olmayan sınavdır.
  ... gokkurt