bugün

Sinava iki ay kala kazanilmaz, ilk once sınava girmek gerekir. He tabi zaman makineniz varsa iş değisebilir.

Edit: he eksile amk sen de eksile. Duzgun baslik acmiyor sonra eksiliyor.
değişen ihtimaldir. örneğin kazanmak neye göre kazanmaktır? bir kişi 350 puan alır kazandım der, diğer bir kişi 240 puan alır kazandım der. 2 ay ise çok uzun bir süredir aslında. 2 ay boyunca düzenli bir şekilde ders çalışıldığında en az 50 puanlık bir fark olacağından emin olabilirsiniz. açık ve net.
Yoğun tempo ile yapılabilir, önemli olan çalışma düzenini ve programını profesyonelce yapmak, bakınız ben 6 aydır hazırlanıyorum, tık yok.
Kişiden Kişiye Değişir!
Ygs yi kazanmak nedir once onu bi anlamak lazim aq. Ygs degil bolum fakulte kazanilir. ygs sinav. Lisede matenatik sinavini kazandim falan da mi diyonuz. her neyse. Gozun yukarlardaysa simdiden lysye hazirlanmaniz lazim. Ygs kolay is. Kazanmaktan kastiniz da baraji gecmek falansa, 20 sorucuk turkce yapamayacaksaniz simdiden sanayide bi ciraklik falan deneyin.
Ygs barajını geçersin de lys anca rüyanda.
Yüksek bi ihtimaldir. Ygs'yi siktir edersin (zaten en fazla %25lik bi katkısı oluyor) 5 ay full lys kasarsın. En azından lys mantık işi değil çalışırsan yaparsın, ezberlersen yaparsın.
Ulan dalga gecmiyim morali bozulmasın diyorum...neyse.
önce eksiklerini belirleyip onlara ağırlık vermeli. eğer lys den tercih yapacaksanız daha çok lys ye yüklenin daha çok etkiliyo çünkü ve ezbere dayalı. biraz kasarsanız halledersiniz. hadi kolay gelsin.