1. 1.
    Ygs... malumunuz yeni sınav sistemine göre üniversiteye gidebilmek için girilen ilk sınav.mutlaka girenleriniz yada daha önceden tecrübeleri olan abilerim ablalarım vardır.bende siz büyüklerimden gireceğim sınavla ilgili tavsiyelerinizi duymak isterim.Sınava 2 ay kadar bir süre kalmasından ötürü insan ister istemez stres oluyor.sizlerde bana, gerek çalışma gerek güven konusunda tecrübelerinizi anlatırsanız çok bahtiyar olurum..Şimdiden teşekkürler

Sana da teşekkürler sözlük sol frame'i meşgul ediyoruz belki ama ihtiyacım var be abi...
    2 ... anilarici
    #10596777 :)
  2. 2.
    geçen yıl umulduğu kadar zorlayıcı soruları olmayan bir sınav oldu. ygs e çalışıcam diye de lys e çalışmamazlık yapılmaması gerek.
    1 ... onrsyr
    #10596878 :)
  3. 3.
    sözlükte vakit harcamayın, gidin test çözün.
    6 ... fai la tua vita
    #10596887 :)
  4. 4.
    farklılık istiyorsanız ygs ye kadar saatlerce ders çalışın ve ygs günü sınava girmeyin.alın size çılgınlık.
    2 -4 ... rocky balboga
    #10596998 :)
  5. 5.
    temelin kuvvetliyse sadece soru çözmen gereklidir. lise 1 ve 2 de yattıysan git ders çalış çıkış butonuna bas.
    1 ... why hi one why
    #10597022 :)
  6. 6.
    1-2 sene adam gibi kendinizi her şeyden soyutlayın, sonra üniversitenin tadını çıkarın, ha unutmuştum üniversite bittikten sonra da kpss yi kazanmak için kendinizi bir sene soyutlayın, sonra iş hayatına atılın. yahu türkiye'de bir insan ekmek derdine düştüğü için, sınav kaygılarına düştüğü için ne gençlik yaşayabiliyor ne de hayatını...
    3 ... maydanox
    #10597029 :)
  7. 7.
    (bkz: montla sıç)
    6 -1 ... bad blues band
    #10597251 :)
  8. 8.
    Ygs, öss, üss, adı her neyse. Sözkonusu sınava çalışırken "yaa hayatımızı yüz seksen dakika belirliyo yeaa" diye ergen tribine girmeyin. Yemin ediyorum o sınav sonrası girdiğiniz bölümlerin vizesine finaline falan öss'ye çalıştığınız zaman kadar çalışma zamanı ayırırsanız, en fazla babayı alırsınız. Geçemezsiniz, mümkün değil. Kıymetini bilin o yüzden.**
    2 ... seagle
    #10597305 :)
  9. 9.
    ygs için değilde ilerisi için tavsiyem makine mühendisliği yazma. daha ygs de zorlanıyorsan makine fakültesinden uzak dur derim. yoksa sol frame senden çok çekecektir.
    3 ... muhendisim lutfen anlayin beni
    #10597345 :)
  10. 10.
    sözlüğe takılma.
    (bkz: sözlükte geçen zaman)
    1 ... stigmata yasayan musluman
    #10597368 :)