1. ?.
  gerçekten de içler acısı haldir, hatta başlıklar açılmaya başladı bile, oysa dün gece saat 2:30 da ne güzeldi, hepsi uyurken.*

  edit büdüt: tamam sayın yazarlar evet, üniversiteli olup girenler de vardır tabiki ama şu da var, bu kadar ygs başlığının açılmasındaki amaç nedir? yani ergen bünye arkadaşlar sınava girdi, hayatlarındaki dönüm noktalarını başlık açarak sergiliyor bu mu? evet bence bu.
  3 -1 ... maydanox
 2. ?.
  mesele liseli- üniversiteli meselesi olmaktan çıkmalı. Kaliteli yazar- sömürücü yazar dengesini kurabilmek gerek. Yalnızca entry girmiş olmak için sözlükte bulunmak kimseye birşey kazandırmıyor.
  1 ... sonuctahepimizatiz
 3. 1.
  (bkz: anarsik ninja)
  ... slumdog
 4. 2.
  lan insanın liseli olası geliyor.yasaklar olan daima çekicidir.*
  ... relief
 5. 3.
  bazı yazarlarında alındığı durumdur. neyse istisnayım der geçerim. ulan hat trick yapacağız diyoruz o yüzden girdik diyoruz ama liseli damgası yiyoruz arkadaş.
  ... ruyaqibi
 6. 4.
  --spoiler--
  biri şuna 30 yaşındaki insanların da ygs ye girebileceğini söylesin.
  --spoiler--
  2 ... tanzamanitanyeri
 7. 5.
  abisi izin verin bebelerde yazsın dedirten durumdur.sende bebeydin bir zamanlar ey başlık sahibi.büyüdün diye bebeleri mi aşağılıyon.hadi bakalım bebeler sıraya geçin sizi savunan abinizin(benim) elini öpün.
  -1 ... avludaki cocuk
 8. 6.
  artık insanlar için daha çok bahane üretmesine vesile olan bir sınav sistem, gördüğüm kadarı ile millet sınava ne kalem sokabiliyor, ne saat, ne su.. iyice bokunu çıkardılar bu işin, yakında üstsüz girilmesini isterlerse şaşırmayın.
  ... ayahmet
 9. 7.
  liseli diye ezip durulanlar sınav her ne kadar kötü de geçse de bir dahaki yılın üniversite öğrencileri. biraz daha anlayış bekliyoruz.
  ... benimkisizorbirhayat
 10. 8.
  (bkz: meb i kınıyoruz)
  ... sonuctahepimizatiz