bugün

dört senesini nasıl geçirdiği merak edilen öğrencidir.
almamışsa sorun yoktur fakat alamamışsa yüzüne tükürülesidir. devletin, ailesinin, her sabah uyanan kendinin 4 yıllık emeğine yazıktır.
beyin yerinde ne var diye sorulmalıdır.
kaydırma yapmış ihtimalini daha çok düşünülen öğrencidir.
kaydırma yapmıştır yada hiçbirşey bilmiyordur.
(bkz: beyin dll bulunamadı)
bilimsel deneyler için kullanılabilecek hiç bir işe yaramayan varlıktır.
ülke gerçeğidir.

seneye kardeşim girecek bu sınava ve büyük ihtimalle de barajı geçemeyecek.
geri zekalı mı? kesinlikle hayır.
ben mühendislik okuyorum benden kat kat zeki değilse ben de bir şey bilmiyorum, siktiğimin çizim dersi var az çok yapabiliyorum, ama 3 boyutlu çizimlerde çok zorlanıyorum, eve geldim yanımda da bi kaç çizim getirmiştim, çıkamadım işin içinden, kardeşim geldi 5 dakikada halletti bütün çizimleri. resmen uzman bu konuda.

başka bi konu evde bir şey bozulsa bu tamir eder, bir şeyin düzeni değiştirilecek olsa direk buna fikir sorulur, mantıklı bi fikri vardır çünkü.

canın sıkılır bi muhabbet eder senle, kendine gelirsin, ama bu çocuk anlatım bozukluğu sorusu yapamıyor, ama bu çocuk 2 nin 3. kuvvetini alamıyor, demek ki siktiğimin eğitim sisteminde bi yanlışlık var. *

edit: imla.
sınava en fazla ne kadar yanlış yapılabilir sorunsalını çözmek için girmiş ve tüm soruların doğru cevaplarını bulup yanlış şıkkı işaretlemiş öğrenci de olabilir .
muhtemelen benim überzekalı arkadaşlarımdan biridir.
üniversite konusunda umut vaad etmeyen öğrencidir. ancak pmyo'ya başvurabilecektir bu puanla.
sistemin içine eden insandır. aferin ona.