bugün

2011 ygs'de bazı temel matematik sorularının doğru cevaplarının bir yöntemle bulunabilindiği iddiasıdır.
abbas güçlü dahil pekçok kişi tesadüf olamaz diyor.
[null http://stargazete.com/egi...-iddiasi-haber-341227.htm]

edit: (bkz: ygs 2011 kopya skandalı)
(bkz: ygs 2011 kopya skandalı)
e biz bu konuyu konuşmuştuk.

(bkz: ygs 2011)
(bkz: ygs 2011 doğru yanıt örüntüsü)
(bkz: ygs 2011 kopya skandalı)
(bkz: ygs 2011 in iptali)

(bkz: sonra sen uyudun)
(bkz: vay anasını sayın seyirciler)
güzel eğitim sistemimizin cemaat abileri, ablaları, yandaşları için yaptığı son güzellik.
(bkz: sözlükten haberi olmayan adam)
çok komik vaka. ulan o şifreyi çözen adam zaten gider soruları yapar. ne gereği var mod medyan mantığının .

bir suç karaşı tarafa atılacaksa mantıklı olarak savunulabilecek nitelikte olması gerektiğini unutmamak lazım.
öğrencileri lys'ye dershane yerine dergahta hazırlanmaya iten olaydır.
öyle alıştık ki, skandalsız hayat çok bayat, çok yaşa karanlık taraf !
malûm dershane öğrencilerinden 2 tanesinin çıkıp sınavdan önce "mail adresimize şifreleme sistemi ve nasıl çalıştığıyla ilgili bilgi geldi." demesi ve bu açıklama üzerine tehdit almaya başlamaları, koruma istemelerini kimsenin görmek istemediği durumdur.
sonucu ne olur bilinmez ama binlerce öğrenciyi mahvetmiştir.
tüm motivasyonumu yerle bir etmiş iddiadır.

ygs den önce, ygs bittikten sonra 2-3 gün kadar dinlenme payı tanımıştım kendime. sonrasındaki günlerde yine aynı tempoda(günde 5 saat kadar) çalışmaya devam edecektim. fakat bu aptal söylentiler yüzünden, tam 1.5 haftadır adam gibi test bile çözemedim. bu nedir ya?

aptal söylenti diyorum, doğruluk derecesinden değil, üzerimde bıraktığı etki yüzünden. lütfen biraz bize acıyın ya, ne hakkımızı yiyin ne de bomboş söylentilerle kafalarımızı karıştırın. gerçekten, çok emek veriyoruz biz. çıldırmak üzereyiz artık.
(bkz: alıştığımız kareler)
ygs yaz 2011 gönder şifreler cebine gelsin . *,*.*,*.
baba beni cemaate yazdırda denilebilir .