bugün

kopya için iyi bir kılıftır. normal kızın saçındaki tokayı bile alırlar, türbanlıya dokunmazlar. çünkü türban kutsaldır. devletin mecburi üniformasıdır.
iki yüzlülüktür. Türbanınız batsın.

edit: Türbana değil, ikiyüzlülüğe karşıyım. Banane yoksa isteyen istediğini takar.
Mahrem bir ortamda onlara özel arama gerçekleştirilmeli. Bu şekilde hem kişilerin yaşam tarzına saygısızca bir tutumda bulunulmayacak hem de güvenlik zaafiyeti olmayacak.

Bu sene sınava milli savunma üniversitesi için girdim tekrardan ancak daha sonra okulumu okurken geçiş yapma fırsatım bulunduğunu öğrenince yatırdığım para boşa gitmesin diye girdim. inanın ilk dikkatimi çeken buydu bana mı denk gelmedi bilmiyorum ama ben girdiğimde böyle bir şeye rastlamadım.

Unutmayın fetö ablalarınında başı kapalıydı.
benim inancım da darth vader kaskıyla sınava girmeyi gerektiriyor. ben de inancıma saygı istiyorum. yoksa bu ülkede sadece arabistan'dan gelen inançlara mı saygı var?
türbana takılan iğne görünümlü kamera ve bluetooth bağlantılı kulaklıkla sahtekarlığın kralının yapılmasına müsaittir. bu tertibatla öyle fısıldamaya filan bile gerek olmaz. hattın diğer tarafında soruları doğru yanıtlayabilecek birisi olsun yeter.

ygs'de türban takmak serbest olabilir ama türbanlılar muhakkak uygun bir odada türbanları çıkarılarak kontrol edilmelidir kadın polisler tarafından.
yıllarca türban yasak, türban yasak deyip bir kesimi haklı çıkardılar, milleti bilediler durdular. siz de takılmayın böyle şeylere amk.
he ne olur, kontrol kısmındaki perdeli bir ortamda kadın görevli(ler) tarafından kontrolleri yapılabilir.
maksat akıllarda şüpheye yer vermemek.
lan hala başörtüsü düşmanlığı.

allah c.c. ıslah etsin sizi.
Türban temel bir özgürlüktür ve artık tartışma konusu olmamalı.
güncel Önemli Başlıklar