bugün

ya liselerde verilen eğitim çok iyi değildir ya da öğrencilere hayatın zorlukları uygun bir dil ile anlatılamamıştır.
sınava eğlence amaçlı girmek. ama kimisi de eğlence diye birinci olur.
-1 çekmelerinin teoride ve pratikte imkansız olması.
gerizekalı muamelesi yapmadan şöyle söyleyeyim; olmayan nedenlerdir. çünkü bu yıl matematik sorularından birisi hatalı olduğu için sınava giren tüm adayların puan hanesine artı bir puan eklenmiştir. hadi yine iyisiniz! *
öğrencilerde sorundur ya çalışmamışlardır ya da hayat şartları el vermemiştir. belli bir kazanan varsa sorun kazanamayanlardadır.
sıfır çekeni salak olarak tanımlayamayacak insanlardan daha zeki kapasitede olan bir insanın ruh haliyle alakalı olabilir.

els'lerde full çeken arkadaşım ygs'de 60 net çıkarıyorsa gerizekalı mı?

hayır.

ama şu da var tabii, her barajı aşamayan da bu durumda değildir.

kimisi de çalışmadan, öylesine girip çıkar.

onun için sınava girmenin de çıkmanın da hiçbir anlamı yoktur.
-ösym başkanına sor o söyler.
-günümde değildim.
-günümdeydim.
her gün bir dizi takip etmeleri...
0 çekmek amacıyla sınava giren birileri varsa bunu lise'ye ya da sisteme bağlamak saçmadır.inanın öğrenci soruları doğru düzgün okumamıştır bile ne sistemi allah aşkına sistemi bozuk olan biri varsa o da öğrencinin kendisidir o noktada.
lisedeki eğitim sistemi mikemmel demiyorum. biliyorum ben de okudum...

ses veriyorum: sıfır çekme *
kaydırma, atma, hasta olma, dikkati toplayamama.
fazla mastürbasyon yapmak( fazla mastürbasyonun derslerde başarısızlık yarattığına dair bir teori var fakat doğruluğu henüz bilimsel olarak kanıtlanamadı.)
gerizekalılık.
(bkz: öss de önde oturan kızın g string giymesi)
ya da
(bkz: sınavda önde oturan kızın iç çamaşırı giymemesi)
12 yıl okula boşa gidip gelmenin kanıtı.
baba sular kesikti sınav günü başka neden olacak.
Ebeveynlerin tanık olduğum serzenişi:
--spoiler--
çalışmıyor eşek sıpası
--spoiler--
Hadi okuduğunu anlamıyorsun. 1 ile 1 i demi toplayamıyorsun be müslüman diyileceyesiye öğrenci topluluğu.
(bkz: ygs de 14 000 öğrencinin hayattaki amaçları)*
büyük bir yetenektir. istenilse yapılması,full yapılmasından bile daha zor olan şeydir. (bkz: olasılık)
tek nedeni, zeki ama çalışmıyor oluşudur, çalışsa yapar.*
optik okuyucu hatasıdır.
liselerin verdiği eğitim kötüdür veya hiç çalışmamıştır.
Yanındaki fazla heyecanlı mahluğun sınavın sonuna doğru senin optiğinin üstüne kusması YGS'de sıfır çekme nedenidir. Dersanede bir arkadaşım yaşadı bu durumu, ben değil. Umarım yaşamam da.
14,000 kişiye ileride sıkıntı yaşayabilecekleri uygun bir dille anlatılmadır.