bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Kaynak:http://aa.com.tr/tr/turki...uzenekle-yakalandi/771197

NOT kağıtlarıyla girmeye çalışan 5 kişi yakalandı denmiş ancak not kağıdı denilen kağıdın üzerinde soruların cevapları yazıyor.
    Bu durumda sorular çalınmış.
    Sınavın iptal edilip tekrarlanması gerekiyor.

ygs 2017 sorularının çalınması

Not fotoğrafı benim birleştirdiğimi iddia edenler olmuş onlar için ntv linki.

http://www.ntv.com.tr/egi...di,cUmW5V4iX0GXtSayIwMJSA
    21 -4 ... kahinsilka
  2. 2.
    evet bende duydum bu haberi daha bugün. bu sene noluyor arkadaş 15 dakikayla, pelikan silgiyle ve bu rezaletle. ya var ya sizin yapacağınız sınava da, sisteme de....
    13 ... princessofnothing
  3. 3.
    ulan 15 yıldır feto denen p.zevenk kpss
    ales
    pmyo
    öss
    hakimler ve savcılık sorulari
    tus
    vs soruları çalmiyor muydu.
    ağbi dün çalan bugunde çalar.ne farkeder..
    11 -2 ... adabayor34
  4. 4.
    (bkz: akp döneminde olmuştur)

Bu demek oluyor ki feto dışında devlette yapılanma var veya hala fetoculari temizleyemediler.
    10 -3 ... katmir
  5. 5.
    standart akp sınavları işte. o kağıtlarda yazanlar direk cevaplar değil mi? bu partinin adında adalet yazıyor değil mi? bundan sonra ki aşamayı söyleyeyim; yakalanan çocuk derhal satılıp fetöcü ilan edilecek.
    9 ... kan ve cikolata
  6. 6.
    şıklarda küçükten büyüğe vermiş, bu büyükten küçüğe yazmış. c<a<b benim doğru çıktı o soru.
    7 -2 ... atabaka
  7. 7.
    Mantıklı olunmaya çağırıyorum. Bu zamanda öyle bır olay olsa bizim ruhumuz duyar mı sanıyorsunuz?
    Hoş önceden ne mal oldukları belliydi ama kıymetliydi* ozamanlar.
    Bir kısmının yalan olduğu kanaatinde olduğum haber.
    4 -3 ... lamazi gogo
  8. 8.
    Eger bu sorular bu sahislarin eline gecti ise diger bircok kisi sinavda kopya cekmis demektir.Bunlar guya emeklerimizi koruyacaklar ulan siz daha 2 soruyu koruyamiyorsunuz.
    1 -1 ... fibertr1
  9. 9.
    sınav tekrarı söz konusu olmaz zannımca.

paraya kıyıp bir daha silgi dağıtacaklarını sanmıyorum.

evden kalem silgi getirin

soruları da gözetmenler yazdıracak masraf çıkarmayın, derlerse şaşırmam.
    5 ... monosaggarit
  10. 10.
    Başkalarını temizlediler kendi adamlarını sokuyorlar heralde artık çocukta salakmış heralde sadece cevapları ezberleyecek ne gerek var kağıda böyle birşey varsa otur 1-2 gün ezberle hepsini.
    6 ... guzeldir ama benena
kapat