bugün

Sanki biraz zor gibiydi.
Biraz kısmının iyimser yorum olduğu bölüm.
2016 ygs matematiğin yanında bu ne lan dedirten. veya girdiğimiz için öyle gözüken. eğer bu matematikse geçen seneki neydi. yok eğer geçen seneki matematikse bu neydi.
(bkz: girdi)
Ula noli yıldızlar çarpişi . Olum başları güzel felan sonda alttan alttan hissediyosunuz .
geçen seneki matematiğe göre daha çok net yaptım. fakat ag yarrak gibi soru sormuşlar 10dk sürüyor bir soru.
geçen seneki matematik daha kolaydı.
fen lisesinde okuyorum 2015 te 3y 2016 dan 2b bırakmıştım. 13 boşum var lan 13 boş. kimse buraya gelipte kolay laga lugası yapmasın bozarım.
Ösym'nin share etmesi durumunda tüm questionları solve edeceğim exam'in bir partı. Hatrında olan user varsa private message yoluyla soruyu contact edebilir.
Zor ise herkese zor.
Neden kasıyorsunuz ki ?
25 soru yaptım götümü sıka sıka evet. nerden baksan 9u doğrudur evet.
matematiğin anamızı ağlattığı sınav.
37 tane işaretleyip üstüne zaman alıcıydı diyenler gelsin bir de bizi ... tam olsun *
Ygs ye ilk kez girenler olarak herkes zordu diyor. Dilci oldugum icin bakmadim, ama eger cogunluk zor diyorsa zordur korkmayin. He su kolay diyenlere de kulak asmayin. O kolay diyenler ya 3-4 sene mezuna kalanlar(ki bi zahmet kolay desinler zaten amk 3-4 sene yeniden hazirlanmissin) ya da universiteli ogrenciler. Utanmadan bir de zordu yazmasinlar zaten. Ve onlarin yuzunden ilk sene giren cogu kisinin emegi sikildi, siralamada onlar muhtemelen ust siralarda olacaklar. Ama bu kadar emek yediler umarim o siktikleri siralama ve yedikleri emek yanlarina kar kalmaz.
Sorular cidden bilgi veya aşırı formüller istemiyordu ama karışıktı. En çok zamanımı sorunun ne demeye çalıştığını anlamak aldı.
öncelikle üniversiteli öğrenciler için kolay gelmeli zaten buna ben de katılıyorum ama emek silkme olayı diye bir şey yok. çünkü zaten kazanmış bi insan tercih yapmayacağı için sıralama olarak sadece kendisi gibilerle yarışır. bu yüzden onlara sallamak doğru değildir.
vay anasını arvadını ağır siklet silkme atayım sınavıdır.

lan zaten zor sorular, ilk sene amk geberdik yeminlen.

bu arada inşallah sorular çalınmıştır.

jean claude van damme
güncel Önemli Başlıklar