bugün

otomatik vites kullanın böyle bir derdiniz olmasın...
arkadaki her birisi ameliyata yetişecek cerrah veya holdingde toplantıya yetişecek olan ceo olan diğer şoförleri öfkeden deliye döndüren durumdur.

yeşilde stop ettirmeyi ziktir et kırmızının son 2*3 saniyesinde arabayı hareketlendirmemiş isen cinayet sebebi istanbulda. ipneler tüm ışıkların kaç saniye kırmızı yandığını bile hesaplayabiliyorlar hesap et.
Acemi şöfordür, yeşil ışık yanar yanmaz kornaya basıyor tabi arkadakiler oda panik yapıyor debreyajdan ayağını çekip bi gaza basıyor al sana istop.
ben bazen kafam dolu olduğunda debriyajdan ayağımı çekerken gaza basmayı unutuyorum. evet. teşekkürler.
Bol miktarda küfür yiyeceginize delalettir.
acemi olmana gerek yok herkesin başına gelir. usta şoförüm diyen bile ettirebiliyor. o yüzden beni acemi mi sanacaklar korna mı çalacaklar demeden yavaşça kaldırmayı dene baktın olmuyor 4 lüyü yak yine dene. hiç bir şey olmaz herkes hata yapar.
3 saniye içinde stres seviyesi 2 katına çıkar. Hele de arkada bir sürü araç varsa.
(bkz: varyemez amca)
hayatta yaşanabilecek en kötü şeydir. heleki 5 defa üst üste istop ettirdikten sonra el ayak titremesi ve babanın tamam koçum geç sen yana ben sürüyim demesi üzerine yer değiştirme durumu; bununla beraber yeşilin kırmızıya dönmesiyle arkadaki arabaların daha bir ahengli korna çalmaları.

işte bunlar birleşince kalp atmaları hızlanıyor ve arabadan soğuyuveriyorsundur. yaşlı insanlara pek tavsiye edilecek bir durum değildir. zira insan kalpten gidebilir.
ama bayan ise hafif bir gülümseme ile dur şöyle kornaya daha çok basayım da daha çok paniklesin denen durumdur.
arkadaki araç sahiplerinin yumruklarını direksiyona vurarak korna sesleri eşiliğinde yaptıkları küfür senfonisi sebebidir.
(bkz: istop)
güncel Önemli Başlıklar