Yeğenine tecavüz eden imamın savunmasıdır.

"Ben tecavüz ettim ama yeğenim de beni tahrik etti onunda cezalandırılması gerekir"

Memleketimizin güzide köşesi olan iktidar kalesi erzurumlu imamın savunması kısaca böyledir.

https://www.ntv.com.tr/ka...is,eFTyKVLcS0SVRjriMqfdcA
güzel bir noktaya değinmiş. şeriata göre öyle. imamdan iyi mi bileceksiniz.
Evli ve iki çocuk babası olan bir orospu çocuğunun iğrenç savunmasıdır.
Önüne gelen imam oluyor artık. Az olsa da içki içeni zina yapanı bile var. Ahlaki açıdan denetlenmesi lazım bunların, topluma örnek olmaları gerekirken mesleğin getirildiği son hal bu. Keşke yine ataması az olsa da gerçekten isteyenler bu işi yapsa.
''ben imamım gülebilirm'' den ''ben imam olduğum için herkes bana inanır, kimse sana inanmaz'' a. ülke çok büyük yol katetti valla.

allah öyle bir helak etsin ki, bir zerre toz kadar dahi parçanızı bulamasın kimse.
aklı uçkurunda olan hayvan.
Eksileyen ibneler bu tecavüzcü imamın zihniyetinde olanlardır muhtemelen. imamları kutsayan zihniyetinize sokayım!
insanları din perspektifiyle doğruyu yapmak adına devlet eliyle sürekli yönlendirmekle mükellef, bir orospu çocuğunun savunmasıdır.

hem kendi öz yeğenine tecavüz edeceksin, hem o da beni tahrik etti diyeceksin, hem de imamım diye ortalıkta gezeceksin.
bunlar idam edilsin deyince ben, beyinsizler idam ağır diyor. yarın birgün böyle birini de siz tahrik ederseniz görürsünüz kodumun sığırları...
mide bulandıran savunma.
yaptığı iğrenç, savunması daha iğrenç olan bir gavatın beyanıdır.

hani sabah dönen başlıkta vardı ya masum bir çocuk kızın iftirası sonucu öldürülmüştü. bu olayda şerefsizin suçu hazır sabit direkt hadım edilse yeridir. hem kıza tecavüz ediyor hem din adamı yani allah korkusunu iliklerine kadar yaşıyor olması gerekirken böyle bir suç işliyor üstüne yetinemiyor tecavüz ettiği kız ceza alsın istiyor.

görsel

ailesi hariç..
bunlar hep böyle.

tanidiklarim vardi yegeni ile tokalasmaz ayni sofraya oturnaz felan. degisik kafasi var bunlarin. maalesef ki devir simdilik onlarin.
Ahlak ve din ve de Tesla aşkına!
Damatlar koğuşundaki dayılar da senden tahrik olacak bebeğim.

https://youtu.be/LMt70ywQGBo

Yukarıdaki linkte imamın başına gelecekler anlatılmaktadır.
(Manita imam)
"Mahkeme, tecavüzcü dayıya olay sonrası ve yargılama sürecinde pişmanlığının olmaması, eylemleri inkar etmesi nedeniyle iyi hal indirimi de uygulamadı."

ha yani pişmanım tövbe bi daha yapmıycam dese indirim de alacaktı lavuk!
imam lan bu ! her şeyden tahrik olur.
iste bunun gibiler için bu var
(bkz: orospu çocuğu)

tırnak makasıyla parçalara ayırcaksın bunları.
(bkz: yobazların ahlakı)
satrançta bir savunma.
(bkz: Alekhine Savunması)
bunu içerde bir güzel siksinler.
Teknik olarak yanlış açılmış başlıktır.Yeğeninden tahrik olan imam savunması-yanlış.

Yeğeninden tahrik olduğunu iddia eden imam savunması-doğru.
Imamlarina ve din adamlarına ruhaniyet isnat eden müslümanlar vatikan ile yarışıyor!

Haberin içeriğinden değil imamın deşifresinden rahatsız oluyorlar! imkanları olsa Tıpkı papalık gibi bu olayların üstünü örtüp hasıraltı ederler! Hatta tecavüze uğrayan mağduru suçlu bile ilan ederler! Yeterki hastalıklı ruhbanlarına dokunmayın.

Iğrençsiniz!
1500 senedir aynı kafa. aydınlanma çağı başladı, imparatorluklar yıkıldı, reform, rönesans bütün insanlık değişti...

adam hala yeğeninin peşinde.
tipik dinci savunması. ne bekliyordunuz ben anlamıyorum. kendi kabuğunuzdan çıkıp dışarıya bakın. oturduğunuz elit semt türkiye gerçeği değil. türkiye gerçeği tam olarak bu. kaçmayın. üstüne gidin.
"Yeğenim ceza alsın beni tahrik etti" dir.

Bu kancık köpekler böyle kansız işte.
güncel Önemli Başlıklar