bugün

yazmış olduğunuz entryi hakaret içeriyor diye silip("ermeni" hakkında yapılan bir hakaretvari sözü tersine çevirip yazdım ve anında silindi entry.buna karşın ermenilere hakaret içeren entry olduğu gibi durmakta ) diğer hakaret içeren yazıları silmemesi durumu.
sıklıkla olan şeydir.

akp ye fetoşa ve yandaşlarına küfür ederseniz en direkt olarak silik olurken, pkk ile chp yi yanyana atatürkle hitleri aynı kefeye koyduğunuzda kimsenin kılı kıpırdamaz.

böyle yazmaya devam edersende ya iki güne bir çaylak yada üç gün sonra silik olursun.
objektif olması gerekenlerin, subjektif olmalarından kaynaklanır.
ermeni : allah belanızı versin, hepsini öldürmek istiyorum, sapık millet (silinir)

ermeni: suratlarından akan ne olduğu belirsiz, taşşak kılı gibi görünen saçlarını, ülkemizin suyuyla yıkamaktan vazgeçin (silinmez)

dolaylı yoldan, küfür olmayan ama küfür etkisi yaratan sözler kullanmak gerekir.
(bkz: uludag sozlukten soguma nedenleri)
gammazlayan olmamıştır.
çok sık yaşanılan durumlardan biridir.
ayrıca bunun dışında bir de sizin girdiğiniz entryler başlıkla uyumsuz, hakaret içeriyo, yok efendim başlığı tanımlamadı gibi bir çok nedenlerle silinirken, sizin girdiğiniz entrylerin on kat daha kötüsü , hakaret içereni, anlamsız saçma sapan başlıkla alakalı olmayanları baba baba sözlükte yer almaya devam eder...

artık nasıl bir yaklaşım, nasıl bir izleme ,nasıl bir adalet anlayışıysa sözün bittiği noktaya çıkarıyor...
biraz sonra bu entry de silinirse şaşırmamak gerekir.
sözlüğün, gerçek işlevinin yargı makamı olmamasından kaynaklanan bir durumdur. hergün girilen binlerce entry gammazların gözünden kaçabilir.
silinen şey başlık olsa iyi.
benzer şeyler , eş değer nitelikteki şeyler silinse iyi.
ama öyle saki aradan seçilipte silinmiş gibi bir havasının olması sonucu oluşan gıcık durum.
başlığı bluevelve açtı zannettim, başta kibarca girmiş yetkili falan sonra ne bulduysa.*