1. 1.
    başlığın olması gereken hali, "sözlük yetkililerinin beceriksiz yazarlardan seçilmesi " şeklindedir sözlük yetkilisi olmak için gereken tüm vasıflara sahip olduğuna kani olmuş beceriksiz kardeşlerim.

t: böyle bir kural var sanırım. uzun zamandır dikkatimi çekiyor bu durum. nerede bir yetki verilmiş yazar var ise beceriksiz, silik tipler.

biliyorum alkolik, pasif, gey, sarapci, lgbt üyesi yetkili kardeşlerim beni linç edecek ama, gerçekler bu yönde.

şimdiye kadar gündeme dair, sözlüğün nabzını elinde tutan, açıklayıcı, ilgi çeken, sağ freym' de bir aşağı bir yukarı inip çıkan sözlük yetkilisi tarafından açılmış bir başlığa rastlamadım.

tabi bazı istisnai durumlar olabiliyor. ama, genel anlamda koca bir 0 bu arkadaşlar. yani iki kelimeyi bir araya getiremeyenler sözlük formatından dem vuruyor.

yav, daha "gak guk" demeyi bilmeyen biri nasıl olur da yetkili olur sevgiliz zall ? özellikle mi seçiyorsunuz bu tipleri.

"lan ne ilgi çekecek başlık açabiliyor, ne de entry girebiliyor verelim buna yetkiyi kendini sözlüğe adar o zaman" deyip mi karar veriyorsunuz anlamıyorum.

hem çoğu da alkolik bun tiplerin. hayır, alkol bağımlısı bir yetkili nasıl olur da sağlıklı kararlar verebilir ki? gerçekten anlam veremiyorum.

keşke yılmaz özdil sesimi duysa da bu konu hakkında bir yazı yazıp moderasyonun aklını başına alması konusunda yardım etse.

(bkz: burkuk surat)
    1 -4 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    (bkz: daha beter len)
    1 ... usualsuspects