bugün

Saçmalığın danıskasıdır.
Aksi olmalıdır.
Yetkili olmak, sözlüğe daha fazla emek vermek, taşın altına elini koymak, bolca entry girmek, ben buradayım, sözlükteyim demeyi gerektirir.

Formata uygunluğuyla, aklıyla, esprileriyle ve tabii ki nezaketiyle, hepimize örnek olmalıdır, ördek değil.
Vaay dedirtmelidir, yetki verene selam olsun dedirtmelidir, işte bu dedirtmelidir.
Sınıf başkanı seçilmeden önce millete yumuşak yüzlü olacağım, dondurma dağıtacağım hatta ileri gidip okulun önüne havuz yaptıracağım çimin lan der olduktan sonra kimin için ne için yaşıyorsunuz geberin lan hepinizi gammazlayacağım olum diyen sarı saçlı ve gözlüklü çocuklar gibidir.*
ismini verip kendisini rencide etmek istemiyorum ama Baş harfi e son harfi y. Ortada da iki tane s var.
bildiğin kuntizliktir şorololuktur. nickini vermek istemiyorum bu yüzden ismini vereceğim sonra.

yetkili oldunuz da nizamülmülk mü oldunuz olm siz hayırdır ?
Olmayan havadır. 4 tane yetkili tanıyorum burada hepsinin de maşallahı var. Ayrıca formata da uymuyorlar zaman zaman.
omuzlara yüklenen sorumluluğun tezahürüdür.

meselam tirşikçi bir apla vardı. eskisi gibi tırşik fotoğrafları atmıyor.

koskoca yetkili amk.
Kuşkusuz oldukça görünen havadır. ismini vermek istemiyorum, bu yüzden nickini vereceğim sonra.