bugün

(bkz: creepy doll)

Bütün erkekleri siler bu feminazi. Böylece kız kıza kalırız oyhş.
(bkz: adolf hitler)

bana 4 yıl yetki verin çok değil yalnızca 4 yıl size söz veriyorum uludamanya eğer başarısız olursam, kendim devraldığım gibi bırakmasını da bilirim.

10 000 entryli bu sözlüğü 6 000 000 entry e çıkaracak sabrim ve güvenin vardı, bunu yakında 10 000 000 25 000 000 ve 50 000 000 a da çıkaracağım.

Sesler yükselir heil hitler heil hitler heil hitler!
oytunkaran

hepten huni takar oynarız artık..
(bkz: ekonovich)
maaş ne?
(bkz: rakisisesindekibalik)
aday gösterenlere teşekkürlerimi sunduğum listelerdir.

(#36925112) o nickimin sonuna eklediğin dingil kartvizitin oluyor sanırım ? olmaz ya bir gün olursa böyle bir şey böyle edepsizleri burada barındırmamak için elimden geleni yapacağımın garantisini şimdiden veriyorum. ailelerinin yetersiz oldukları için bunlara veremedikleri ahlakı bir şekilde burada terbiye ede ede nizam ederiz inşaallah..
(bkz: dunyavatandasi)
(bkz: mel mel bakan gibson)

aslında totonok folmondoko boton gomo yu da ekleyecektim ama o bu işlere karşıymış. Yaptım olmadı demiş entrysinde
dalavera

bu yazarı 3 dakika seyretseniz emekli damgasını yapıştırırsınız. migros'taki rafların diziliş biçiminden elmanın kilosuna kadar, fikret orman'ın planlarından sinemalardaki promosyonlara kadar her konuda bilgi-fikir sahibidir. gerekirse kamuya açık alanda çıkan tatsızlıklara müdahil olur, problemi çözer.

ama içirmeyin. şortla denize koşup atlayabiliyor, eve kadar vurdurmak zorunda kalabiliyorsunuz.
biri bana mı seslendi ?