1. 1.
  Her şeyden önce yetişkin olmayı yaşla bağlandırmadığımı söylerek başlığı açıklamak istiyorum. 18' ini geçip ben büyüdüm diyen hayatı kavrayamamış bir mantıkla yetişkinlikten bahsetmiyorum.

  Tanım: asfklisagfdhjfl

  işte budur çocuk olmak. Büyüyorsun ama gene de çocukca tanımlar yapıyorsun, yoldan geçenleri utanmadan parmağınla gösteriyorsun... Ama ne güzel bir şey bu. istediğini yapıyorsun işte. Fiziksel olarak büyüyorsun ama hala çocukca şeyler yapmak istiyorsun. Hala sandal çalıp açılmak ve sandalı batırmazsan eğer geri getirip iade etmek istiyorsun. Hala ailenle birlikte gençlik parkında eğlenmek istiyorsun. Ama olmuyor değil mi hiçbir şey? Zor oluyor. Hatta büyüdüğünü söylerek kendini olgun olmaya zorluyorsun? Zor be hayat! Asıl keyfine varılması gereken yaşta düşünemiyorsun, düşüncesizce davranıyorsun ama hayatı bir o kadar da güzel yaşıyorsun... işte bu yüzden çocuk olmak bu kadar güzel belki de.
  ... simdi aklima gelmedi sonra yazarim
 2. 2.
  çocukluğunu yaşayamamış yetişkinlerin gösterdiği hareketlerdir.
  ... glip
 3. 3.
  çevredeki diğer yetişkinleri kıskançlıkla beraber kızdıracak eylem.
  ... rakimalboga
 4. 4.
  hayat boyu kurtulamayacağım durumdur.kimi zaman sempati çekse de çoğu zaman 'aaa manyağa bak' gibi tepkilere mağruz kalınabilecek bir durum.her zaman yaşıma uygn davranmasam ne olur sanki!!!
  ... cassandraaaaa