1. 1.
  Eğer ipleri salmadıysa, olmuştur, olacaktır ve olduğunda da yalnızlık, onun en büyük silahı olacaktır. O durumdan sonra, yalnızlığını kaybettiği için ağlamaya başlar, ancak içinden. Bir zamanlar güç, beraber olmak anlamına geldiyse de, artık güç, yalnızlıktadır onun için. Gerek zekası, gerek ilgi alanları, gerek eğlenceleri, gerek ürettikleri ona o kadar engin bir kucak açmışlardır ki, bu kucak, istediğinin olmasına, kendini yalnız hissetmesine yetecektir. Ancak bu kucağı bulmasıyla sonuçlanan yalnız kalış süreci, kendisini tasavvufa* adamış bir bireyin geçtiği sürece benzer. Dışa tamamen küsüp içe kapanmaktan bahsetmemekteyiz, iç ile barışabilme sürecinden bahsetmekteyiz.
  1 ... don giovanni
 2. 2.
  saatli bombadır.
  1 -1 ... akrep
 3. 3.
  asosyallik sınırına ulaşmadıysa sevilesi erkektir. çünkü sevmeyi ve sevilmeyi özlemiş, değerini anlamıştır.
  ... fever
 4. 4.
  kalıba dökülüp 15 dakika önceden ısıtılmış fırında yarım saat pişirilmelidir.. kek tarifi mi veriyorsunuz arkadaş yeterince yalnız kalmış erkek ne demek? yeterince yalnız kalmak diye bir şey yoktur, yalnız kalmak vardır. kekin aksine acıdır.
  1 -1 ... epefele
 5. 5.
  yazıktır.
  1 ... dahi anlamindaki de
 6. 6.
  kızgındır..
  ... draco von hagen
 7. 7.
  henüz kıvamında değildir. daha pembeleşinceye kadar beklemesi gerekmektedir.
  ... jarrus
 8. 8.
  azmıştır açık..
  ... hibicibicis marka tiras cileti
 9. 9.
  Hayatın tadına 'yeterince' varamayan erkektir. Ne zaman ne yaptığı/yapacağı kimsenin umurunda değildir, kendisininde öyle. Başıboş gezer öyle sokaklarda bir kaç müziğin arkadaşlığında. Belkide gecedir en iyi arkadaşı, bilinmezlerle doludur vesselam.
  ... gitarimintelleri
 10. 10.
  taşşaklarında buharlaşma yaşayan erkektir. böyle buram buram yukarı çıkar duman. kasırgalar sıcak su akımlarında oluyor derler. ahanda nedeni hep bu buharlaşma yaşayan taşşakların yüzünden.
  ... tuzak815