bugün

isyan eden yazardır.hoşgelmişdir.
uludağ sözlüğe böyle bir adam gerek lan dediğim zamanda gözüme ilişen nesildaşım. sen yaz mübarek sen yaz.
yaz yaz inlesin, elalem dinlesin..
alim alim maşaallah. (bkz: bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak)
bir isyankar ergen modeli daha.
inşallah hoşgelmiştir.

birkaç entrysini okuduktan sonraki edit:hoş gelmemiş. baya baya boş gelmiş.
seni yenicem lan uludağ sözlük tarzında nesildaş yazar. hoşgelmiş, sefalar getirmiş.
öncelerde banlandıysa nedenini anlamak zor değil*.
inanmamanın verdiği vicdani rahatsızlığı ortalığa saldığı zırva başlıklarla ispatlayan gereksiz yazar..
'' uludağ sözlük sen mi büyüksün ben mi büyüğüm ? ananı * senin '' tarzında bir yazar.
son girdiği entryler ile dine her türlü bok atmayı becermiş yazar. acınası haldedir yazıktır.
tespitleri ve yazıları muhteşem olan yazardır.
yukarıda yazdıklarına bakarak bu ateist arkadaşımızın 10 kaplan gücünde olduğunu söylememiz mümkün. vay ne adammış arkadaş kimse bunu rezil edememiş, habire banlamışlar, bakınız falan vererek acizliklerini ilan etmişler. neden özüne dönerek "acaba nerede yanlış yaptım" demiyor, diyemiyor, bilemedim. ben de zaman zaman kendimi sorguluyorum güzel bir şey tavsiye ederim.
siklenmeyen ateistin feryadı..
(#13298408) burada artık.. yazarın ciddi ciddi art niyetli olduğunu düşündürüyor.. çünkü Allah için alınan bir sadaka Allah yolunda paylaştırılır. bunu bilmek istemiyor. çünkü olaya düz mantık ile bakıyor. çünkü inanmıyor. çünkü islam dinini bilmiyor. bilse yapmazdı.
ki bahsedilen kişi, islam peygamberi sav..
dini için, islam için yaşamış vefat etmiş bir insan..
diyoruz da neye yarar..

sen inanmadıktan sonra...
sadakanın arapçada anlamını sadece fakirlere verilen para olduğunu sanan şakirtleri kızdıran bir yazı yazmış haliylede sözlükte pek sevilmez. herkese küfür edebilenler sevilir sen sevilmezsin arkadaşım. sen de söv banlanmazsın belki.
sözlük için gerekli olan yazarlardandır.
(#13332146), (#13288177) vb. bir ton mesajı saçmalamanın dibine vurmuş, sırf olayları kendi görmeye çalıştığı yerden aktarabilmek için binbir türlü şekle girmiş ve anladığım kadarıyla ergenliğin dibine dibine vuran yazar.
kendisiyle açtığı bir başlık üzerine tartışmamız olmuş, hem entryler hem de özel mesajla devam etmiştir bu. beni irticacı olarak görmektedir ki tercihtir bir şey diyemem, aşırıya kaçmamış olsa da hakaretleri de olmuştur ki olmasa daha iyiydi. her neyse silmemi rica ettiği (konu sapmasın diye silmemi istedi) entryler, cevaplar ve mesajlar kayıtlıdır. aramızdaki tartışmaya ilişkin olan açıklamaları, yani kuran' da özgün bilimsel bilgi olmadığını, olanların hepsinin başka kaynaklardan alındığını gösteren bir entryi yazacak kendisi bir kaç gün sonra. hangi bilimsel bilgilerin özgün olmadığını ispatlaması gerektiğini(alıntı yaptığım enrtyde yazan) biliyor zaten. zira benim kuran hakkında kayda değer bir bilgim yoktur dolayısıyla ancak alıntı yaparak 'bunlar özgün bilimsel bilgiymiş işte' diyebilirim ona. alıntı yaptığım enrty sahibi mi yok sa o mu haklı bilmiyorum. büyük bir merak ve dikkatle okuyacağım entrysini hiç şüphesi olmasın.
renkli kişiliktir. O yazsın, biz eğleniyoruz zaten.
(#13373772)
Derhal cazılandırılması gereken yazar. Bu kadar genellemeyle hakaret etme hakkı kimsede olamaz.
(bkz: küçükken topu inşaata kaçan çocuk)
alevi başlığında birilerinin götünden uydurduğu aksine enrtyim silindiği için yok orada. canlandır dedim onay bekliyoruz.

götünüzden sallamayın.
bana bir başlık sözü olan yazardır. beklemekteyim. yalnız adamın islamın çelişkileri ile ilgili tespitleri son derece yerinde. islamın çelişkileri yerine islamın gerekliliklerinin uygulanmasındaki çelişkiler daha doğru bir ifade olur sanırım. ben de inanan biriyim ama sorgulamaya he rzaman açığım. benim inancıma göre islam akıl dinidir. her ibadetin bir anlamı olmalıdır. yok eğer olması gerekmiyorsa o zaman da yıllarca din adamları neden bu ibadetlere anlam yüklemeye çalıştılar diye sorarım. o yüzden bu yazar arkadaşın bunları sorgulaması son derece yerindedir. yalnız üslubu biraz yumuşatmalı ve başkasına zararı olmayan farklı inançlara saygısızlık etmemelidir.
anlaşılan banlandığı yetmemiş olan yazardır.
kurallardan bir haber , saçma sapan entrylerin adamı.

(bkz: #13426657)
esra ceyda kardeşler banlenmez bu adam banlenir anlamam bu işi, hatta yazılarından birinde tansiyonum düşmüş baygınlık geçiriyordum, araştırmasını seven biri, sırf bu yüzden saygı duyarım, pek boş konuşmuyor.

(bkz: sünnet)

(bkz: fatal error hatası)
banlanan yazar adayı * yada banlanan yazarın isyanıdır.
güncel Önemli Başlıklar