bugün

tutarsız bir isme sahip yarışma programı.

çocukluğumdan beri hep düşünürüm ve yanılırım; ulan bu programda yetenekli insanlar yeteneklerini sergiliyorken, neden ismi yetenek sensin türkiye değil de, "yeteneksizsiniz türkiye?" yıllarca bu sorgu, sual içime oturmuştur. halen de öyle. burası yeteneksizlerin değil, yeteneklilerin programı.

o yüzden gerçek ismi; "yetenek sensin türkiye" olmalı.
hızlı okuyunca yetenek siksiniz diye okuyorum bende problem olabilir.
türkiye'nin en yetenekli canlısının ''köpek'' olduğunu bizlere gösteren yarışma.
atalay demirci birinci olduktan sonra eski havasını kaybetti. şuan acun bile zevk almıyor.
şu anda birinci sezonundan itibaren bluray olarak izlemeye başladığım efsane program.
-büyüyünce ne iş yapacaksın?
-emin değilim.

vayy be çok komikk..
bu şey değil mi köpeğin en yetenekli seçildiği program.
Bu sezon da izlemeyecek olduğum yarışma programı.
Yav her sene aynı masal lan. Bıraksınlar şu ucuz işleri artık.
bir yetenek sizsiniz Türkiye klasiği, nedense ben jürinin şaşırmasına şaşırmadım.
görsel
bu ülkede bir tek rezil olamazsınız sözünü kanıtlayan program.
Programı 15 dakika izlediğiniz takdirde IQ'unuzdan 15 puan götürmesi muhtemeldir.
2012 yılında türkiye'nin en yeteneklisi finalde en çok sms oyunu alan bir köpek kazandı. gerçek çok üzücü bir durum o kadar yarışmacı katıldı ve finalde bunlar arasından en yeteneklisi bir köpek seçildi. finalde köpekten daha az oy alıp kaybedenler çok üzülmüş olmalıdır.
Hâlâ bitmedi mi o ya dedirtir.
finali varmış. artık tınlanmıyor resmen. evet.
Tekrara düşmüş, miadını doldurmuş olan programdır.
Yeteneksizsiniz türkiyeye dönmüş.
ağzınla değil amınla bile kuş tutsan kımsenın sikinde değil aptal bir golden bul aşagı yukarı yaptır tamam yetenek budur.
Yeter artık uzatmayın dedirten program .
Hala devam ediyormuş. Türkiyenin yeteneğini de ikinci sınıf bir oyuncu olduğu halde acun un zorlaması ile yükseltilmeye çalışılan seda ve bkm de 3 sene önce yılmaz Erdoğan dan çocuk gibi not alan eser sunuyor. Bi de reklamcı ali Taran. Ne yetenek avcılığı ama
bu sene katılacağım yarışma.
Bir Zamanlar Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Yarışmacı Olan illüzyonist Aref Ghafouri Oynadığı Sayısal Lotoları 3 Kez Üst Üste Tutturmuştur ve Piyango idaresinden Uyarı Almıştır.
acun'un programına göre yabancılar çok iyi ya. buna çok güldüm mesela,
harika bi gösteri;

https://www.youtube.com/watch?v=O70Ww9vzjvg
abi ne kadar boktan bir program.
uludağ sözlükteki yazarlar, bile daha yeteneklidir çıkanlardan.o kadar berbatlar yani. :D