bugün

müthiş yetenekli kişidir. gösterisiyle cem yılmaz'a taş çıkarttı. güldüren adam finali geçip daha iyi yerlere geleceğini göreceğiz. gece gece iyi güldürdü. *
saçmaladı herkesi güldürdü. kesin acunun adamı diye düşündüğüm zat.
yarmıştır sağolsun. cem yılmaz'ı anımsattı ancak hiçbir cem yılmaz benzeri bu kadar güldürmemişti.
(bkz: atalay demirci)

yer yer özgüveni şımarıklığa taşıdı ama kumaşı sağlam. iyi güldürdü hakikaten.
rastgele izlediğim ve kısmen yarıldığım john malkovich kılıklı adam.
birinciliği hakediyor.
evde olmayan yazarları meraklandıran ve video bekleten yarışmacı. *
daha önce gösterisini izlediğim kişi. cem yılmaz çakmasıdır birebir bir çok hareketi ve esprisi cem yılmaz tandanslıdır. kusura bakmayın ama kendine özgü değil. salon gaz verdi, acun da destek oldu.
cem yılmaz esintisidir. eğer cem yılmazın yerine bu adam geçerse, ülkeyi terketme sebebimdir. açık ve net.
insanları güldürme konusunda oldukça yetenekli bir adam. izlerken epey güldüm. toplum olarak gülmeye oldukça ihtiyacımız var. gülsün, güldürsün.
adam zaten stand up gösterileri yapıyor değişik turneleri var. amatör değil yani. googleden ismini yazdığınızda birçok stand up!ını izleyebilirsiniz.
yetenek sizsinizin bu yılki gördüklerim içinde 1. Lik adayım.
Iyi güldürdü harbiden.
artık çaptan düşmeye başlayan yetenek sizsiniz programinda acun 'un imdadina yetişen eleman.
Gösterisini izleyemeyenlerin internette videolarını aratıp izlemelerini tavsiye ettiğimdir. Genelde aynı espirileri yapıyor zaten.Hatta ben yardımcı olayım efendim
http://www.youtube.com/watch?v=Kpe_1KJXiG4
güncel Önemli Başlıklar