1. 1.
    cinsel sevişme sırasında tatmin olamayan bayanın, partnerine kurduğu cümledir. bir erkek bu itiraftan sonra kolay kolay kendine gelemez.
    1 ... kan tutan kasap
  2. 2.
    Erkeği tarumar eden şuursuzca söylenmiş çok afedersiniz gerizekalı kadın sözüdür. Bunlar Genellikle yatakta ölü gibi yatıp sürekli trip atan kezolardır. Erkeği nasıl tatmin edeceğini bilmediği gibi hayat enerjilerini de sıfıra indirir. Ben Kuzu olarak koynuma giren erkeği aslana çevirmezsem madam değilim. Her şey kadında bitiyor anacığım kimse kusura bakmasın.
    4 -3 ... edeplikiz
  3. 3.
    ağızların torba olmadığının ve bu nedenle büzülemeyeceğinin başka bir işaretidir.
    ... monk of monkmountain
  4. 4.
    ona küçük afrika seyahatleri hediye edin.
    ... masklavi
  5. 5.
    hangi konuda söylediği önemli tabii. belki de fifa 19 oynuyorlar. her şey olabilir.

ilk akla gelen cinsellikte yetememek.. ya türkiye'de bir erkek yetemeyecek ha? mümkün mü böyle bir şey? hepsi aslan aslan. zaten o ereksiyon haplarını hep muhabbet kuşları için alıyorlar. televizyonlarda dönen reklamlar da tamamen kaplumbağalar için. hiçbiri hap kullanmıyor. fifa 19 derken aslında 19 cm demek istedim. şimdi sorsan hepsi öyle der.

olur mu öyle şey yav? ne demek erkeğin yetememesi? görülmüş şey değil yav. ayrıca ben de bir feyk kız hesabı açıp "onları aslan yaparım ben aslann" diycem birazdan. az bekleyin.
    1 ... metro